Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]

[es] :: E-mail :: da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]

[ Pregleda: 5217 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Crazy X
Rale Ikar
Berane

Član broj: 63459
Poruke: 22
*.crnagora.net.



Profil

icon da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]27.07.2006. u 01:22 - pre 215 meseci
zeleo bi da napravim msn koji mi se zavrsava umesto sadsnjag standranog @hotmail.com da se zavsrsava na @msn.com, zamolio bih vas sve da mi date adresu na kojoj to mogu uraditi ili me kontaktirajte na [email protected], skoro uvek sam online
 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]28.07.2006. u 01:37 - pre 215 meseci
Ne znam da li mozes da prevedes jedno u drugo ali mozes da otvoris oba mejla i da forwardujes sa [email protected] na [email protected]

Za otvaranje @msn naloga skokni na O V U adresu.

poz
"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

Bojan Cvjetkovic
IRMC
Tamo negde u tuđini

Član broj: 145715
Poruke: 2
*.cpe.net.cable.rogers.com.

Sajt: www.cvjetkovic.com


Profil

icon Re: da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]17.05.2007. u 20:27 - pre 205 meseci
Uopste ne znam zasto se ljudi sekiraju sto se tice toga da li je email msn ili hotmail .. zar to nije isto i ovako i onako ?
Bojan Cvjetkovic
http://www.cvjetkovic.com
Boky Enterprises
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: da li moze da se npr [email protected] prevede u [email protected]

[ Pregleda: 5217 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.