Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)

[es] :: Predlozi i pitanja :: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)

[ Pregleda: 1440 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..

icon On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 14:06 - pre 3021 dana i 13h

Moderator ce verovatno odmah obrisati ovaj post ali moram da napisem ovo.

Najlaksi nacin da vidite da li je neko online ili ne je da mu pogledate u potpis, naravno ne vazi u 100% slucajeva, ali u 90% vazi :)
Skoro svaki korisnik ima potpis, kada je online potpis se vidi ispod njegove poruke, kada je offline potpis se ne vidi. :)

Pozzz
ex: evil_angel_yu
Sanovnik Tumacenje Snova |Kucevo

Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
*.beobug.com.

Sajt: cofum.com

icon Re: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 14:24 - pre 3021 dana i 13h
Prikazivanje potpisa korisnika ne zavisi od toga da li je isti online ili ne već samo od broja poruka.

Potpise onih koji imaju manje od 500 poruka na forumu mogu da vide samo ulogovani korisnici, dok su potpisi onih sa 500+ poruka vidljivi i gostima pa samim tim i pretraživačima.

Ovo pravilo je uvedeno da bi se oni koji se registruju samo zbog link bulidinga obeshrabrili da to rade ;)

Odgovor na temu

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

*.3dnet.co.yu.

icon Re: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 14:33 - pre 3021 dana i 13h
Laptopovi

Ahaaaaa.....

E nisam znao...

Ajd onda da se dopisujemo, evo ja sam blizu 500 poruka

Onda sam bas lupio...

Uf. kako me sad sramota...

Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
*.beobug.com.

Sajt: cofum.com

icon Re: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 15:24 - pre 3021 dana i 12h
Može, samo neće da ima efekta ako to radimo ovde - http://www.elitesecurity.org/faq/#19 :)

Najbolji metod za uvećavanje broja poruka je da pomažeš drugima oko rešavanja problema koje imaju sa hardverom/softverom/nečim_trećim ili da pokrećeš teme za koje misliš da bi im bile interesantne.

Spamovanje foruma može da bude samo kontraproduktivno.

Odgovor na temu

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

*.3dnet.co.yu.

icon Re: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 15:57 - pre 3021 dana i 12h
Ma shalim se.
Ne volim da spamujem/trolujem/flejmujem ili nesto cetvrto...

Pisem samo kad sam raspolozen ili eventualno kad mislim da imam nesto pametno da kazem. U suprotnom cutim kao zaliven.

A to pravilo #19 je odlicno!

P.S.: Moram da priznam da cu sada da vismi na forumu i da pisem samo da bih dostigao 500 lol

Eto priznao sam.

pozz

Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs

icon Re: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)15.07.2006. u 17:41 - pre 3021 dana i 10h
Prvo, uopste ne razumem zasto je zakljucana tema koju sam postavio.
U prilog tome ide i otvaranje druge teme sa istim sadrzajem.
Drugo, meni licno uopste ne treba ta opcija, ali na ovom forumu sam dosta puta naleteo na link koji vodi ka nekom drugom forumu a da taj ima tu opciju On line / Off line i to mi se dopalo.
Postavio sam to pitanje krajnje dobronamerno a ne da se shvati kao zvocanje, prebacivanje ili kako to neki vide, povod za sprdnju.

Inace, ne vidim da je informacija o operativnom sistemu korisnija od statusa ucesnika.

A da, skrolovanje na kraj stranice i uocavanja zeljenog korisnika vizuelnom metodom nije ni priblizno jednostavna opcija koliko i kratak opis statusa ispod obavestenja o operativnom sistemu

Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: On OFF line status ucesnika na forumu... - samo da odgovorim ;)

[ Pregleda: 1440 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.