Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!

[ Pregleda: 3697 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!02.04.2006. u 23:06 - pre 220 meseci
Baš me zanima kakav bi odziv američkih (i šire) građana bio :) .
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

petar_ns
Novi Sad

Član broj: 77696
Poruke: 43
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!02.04.2006. u 23:23 - pre 220 meseci
Ja sam bio prilicno iznenadjen kada je u Njujorku pre par gonina nestalo struje na par sati. Nastao je haos. Ponasali su se kao da je smak sveta. Ne znam sta bi bilo kada bi televizije iznele takvu vest...neki bi verovatno poslusali :)
 
Odgovor na temu

mtraj
Gerald Bostock
Not in Portland

Član broj: 17348
Poruke: 960
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!02.04.2006. u 23:35 - pre 220 meseci
 
Odgovor na temu

petar_ns
Novi Sad

Član broj: 77696
Poruke: 43
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!02.04.2006. u 23:39 - pre 220 meseci
Ljude bi vise trebalo oktenuti ka knjizi nego televiziji. Ali to ne odgovara ni jednoj vladi.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 00:17 - pre 220 meseci
Citat:
petar_ns: Ljude bi vise trebalo oktenuti ka knjizi nego televiziji. Ali to ne odgovara ni jednoj vladi.

Pa, i knjiga ima raznoraznih, da se ne naprezem mnogo da trazim, evo - "Mein Kampf" , dobra knjiga, a?
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 01:00 - pre 220 meseci
Citat:
petar_ns: Ja sam bio prilicno iznenadjen kada je u Njujorku pre par gonina nestalo struje na par sati. Nastao je haos. Ponasali su se kao da je smak sveta. Ne znam sta bi bilo kada bi televizije iznele takvu vest...neki bi verovatno poslusali :)


Pa sta oces ljudi zive u civilizaciji.. neznaju za restrikcije i nestasice. Gledao sam intervju sa nekim likom koji se smara ispred zgrade u njujorku, taj dan kad nisu imali struje, pita ga reporter "da li je ovo prvi put da vam je nestala struja" a on njima "Ne, nisam imao stuju cinimi se 73 ili 74 na par sati....".

A meni u Beogradu je samo za zadnjih mesec dana nestajala struje bar 2 puta...

 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 06:49 - pre 220 meseci
Citat:
kumkat: Pa sta oces ljudi zive u civilizaciji.. neznaju za restrikcije i nestasice. Gledao sam intervju sa nekim likom koji se smara ispred zgrade u njujorku, taj dan kad nisu imali struje, pita ga reporter "da li je ovo prvi put da vam je nestala struja" a on njima "Ne, nisam imao stuju cinimi se 73 ili 74 na par sati....".


Omeksali ovi Ameri :))) Eto, vidite cim se hladni rat zavrsio, presija opala, ne mogu vise da podnesu ni par sati bez struje. S druge strane mi smo konstatno utrenirani pa nam nestanak struje dodje ko' dobar dan. A i ovi nasi se trude da nas odrze u formi ;))))


[Ovu poruku je menjao Black_eyed dana 03.04.2006. u 07:50 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Black_eyed dana 03.04.2006. u 07:51 GMT+1]
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 10:57 - pre 220 meseci
Trening je cudna stvar..ojacava telo i duh...nacije
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 11:50 - pre 220 meseci
Stvarno je užasno koliko ljudi veruju medijima...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 12:15 - pre 220 meseci
Citat:
Black_eyed: S druge strane mi smo konstatno utrenirani pa nam nestanak struje dodje ko' dobar dan. A i ovi nasi se trude da nas odrze u formi ;))))

WORD!

I sada neka neko kaze kako nam je vlada losa.... Ma oni su genijalci, na sve smo spremni, nestasice, bombardovanje, inflacija.....

Pa zar nam nije super?
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 13:11 - pre 220 meseci
Citat:
dr.NPN: WORD!

I sada neka neko kaze kako nam je vlada losa.... Ma oni su genijalci, na sve smo spremni, nestasice, bombardovanje, inflacija.....

Pa zar nam nije super?

To je jos Titova vlada govorila, zvanicna parola je bila "Nista nas ne sme iznenaditi!" pa se spremala Teritorijalna odbrana, pa ovo, pa ono, a posle smo sami sebe iznenadili svim i svacim. Sad smo stvarno super nacija - ono sto je za druge obican dan, kad se nista specijalno ne dogodi, za nas je skoro praznik, u stilu "Danas je nesto mnogo mirno, sta li se to sprema?"

Meni je bilo suludo ono na Floridi - udario uragan, nema struje, na pumpama imaju gorivo, ali nemaju nikakvog nacina da to gorivo i natoce kupcima, jer nema struje, niti nekih pomocnih agregata u tu svrhu! A mozda je to suvise komplikovano imati na taj nacin, jer pumpa je ipak pumpa, tu vaze specijalni propisi za elektrouredjaje, verovatno ne moze bas obican agregat.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.dbsch1.nb.home.nl.



+3 Profil

icon Re: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!03.04.2006. u 17:53 - pre 220 meseci
Citat:
mtraj
Nije potrebno potezati dug put do Amerike...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vest na vodećim svetskim mrežama - skočite kroz prozor odmah!!!

[ Pregleda: 3697 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.