Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Padajuci meniji (sub-meniji) tutorial ili neko kratko objasnjenje?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Padajuci meniji (sub-meniji) tutorial ili neko kratko objasnjenje?
(Zaključana tema (lock), by noviKorisnik)

[ Pregleda: 2748 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MEGRA

Član broj: 79051
Poruke: 7
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: WWW.MEGRAPORTAL.COM


Profil

icon Padajuci meniji (sub-meniji) tutorial ili neko kratko objasnjenje?13.02.2006. u 14:20 - pre 221 meseci
Pozdrav!
Do sada nisam uspeo (nisam mnogo ni pokušavao) da napravim nešto kao meni koji se otvara "on rollover (mouseover)", ali sada mi je neophodno.
Zanima me da li je to moguće uraditi unutar front page-a i ako jeste, kako se to radi? Ako ne, u kom programu se to radi, i koji je to programski jezik?
Ako znate gde ima dobrih tutorijala za ovo, recite.
Primer: www.pcberza.co.yu, pređite mišem preko dugmeta marketing, kontakt, ili informacije (nemaju svi taj meni).


Molim sve koji znaju makar malo o ovome da mi pomognu!
 
0

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Padajuci meniji (sub-meniji) tutorial ili neko kratko objasnjenje?13.02.2006. u 14:33 - pre 221 meseci
Pitanja o Front Page u podforum Alati.

Pitanja o padajućim menijima su dovoljno često postavljana na forumu tako da je to razlog zaključavanja ove teme (i njenog skorog brisanja).

Koristi pretragu, vidi postojeće teme ... u slučaju nejasnoća potpitanja postavi direktno u postojećoj temi.

// q4d

[Ovu poruku je menjao noviKorisnik dana 13.02.2006. u 15:34 GMT+1]
 
0

[es] :: Web dizajn i CSS :: Padajuci meniji (sub-meniji) tutorial ili neko kratko objasnjenje?
(Zaključana tema (lock), by noviKorisnik)

[ Pregleda: 2748 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.