Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?

[ Pregleda: 3950 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.telia.com

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?31.10.2002. u 13:05 - pre 260 meseci
Kao što naslov sam govori - Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera? Mislim da je ono što je tamo rečeno veoma bitno - da ljudi znaju šta se dešava "ispod" /server irc.server.tld ... Kakva politika, problemi, (ne)saradnja zapravo stoji "iza zavese".
Diskusiju nisam ja započeo, već neki drugi, doduše otišla je malo predaleko, opet zahvaljujući drugima, i BAŠ ZATO što je otišla predaleko treba da ostane ovde - da se tačno vidi javno ko je šta i kako... Ili što nucleus (VolimNET IRC mreža) reče pre neki dan na kanalu, da se vidi kome je najveći... :)))
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?31.10.2002. u 14:45 - pre 260 meseci
Ja sam je poceo i morao sam da je obrisem jer je pocelo sa mnogo bezobraznim recima, flejmom po obicaju itd.

Nisu ljudi ovde dovoljno zreli da bi se trpeli u jednoj velikoj mrezi, i kao sto smo vec zakljucili sujeta radi po obicaju, pa to nece ici skoro..
 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.racasse.se

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?31.10.2002. u 20:37 - pre 260 meseci
Pa cekaj, jel ovo FORUM ili nije? Mislim da mozemo da diskutujemo ovde, jer ovo SLUZI za diskutovanje... Sujete imas svuda Gojko, to je jedna veoma poznata stvar. Ja licno smatram da nije sujeta problem, vec egoizam (kad vec pricamo o tome).

Mislim da si pogresio sto si obrisao to, ali ti si veliki bos ovde, tako da ono - tvoja stvar.
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

dragisha

Član broj: 2500
Poruke: 12
*.rstel.net



Profil

icon Re: Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?07.11.2002. u 07:22 - pre 260 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Nisu ljudi ovde dovoljno zreli da bi se trpeli u jednoj velikoj mrezi, i kao sto smo vec zakljucili sujeta radi po obicaju, pa to nece ici skoro..


ES cenzuriše diskusije?

U pravu si!! Nisu ljudi ovdje (ES je ovdje AND za ES si dokazao => nisu ljudi ovdje) zreli za diskutovanje!!! Srećom, ES != ovdje, odnosno "ovdje >>> ES".

Ako misliš da ta diskusija nije bila "okej", onda je baš trebalo da to tamo KAŽEŠ, objasniš zašto i kako, ukažeš na propuste, usput dokažeš da si zaista u pravu i onda OSTAVIŠ svim budućim čitaocima da na živom primjeru uče kako ne treba. Ne kaže se džabe "Na greškama se uči"! Kako očekuješ da se ponovo ne desi tako "loša" diskusija? Ili ti je svejedno, brisanje i dalje radi? Život kroz roze naočari je tako divan, tako roze, daaa....

Zar ne znamo do čega dovodi guranje grešaka pod tepih. Ili nismo dovoljno zreli da povučemo ovu rostu paralelu sa "real life"?

Molim te dostavi mi moje poruke iz te diskusije na e-mail. Želim da ih imam.

dd
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Zašto je sa ovog foruma obrisana diskusija u vezi IRC servera?

[ Pregleda: 3950 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.