Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maturski rad na temu "Naizmenična struja"

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad na temu "Naizmenična struja"

[ Pregleda: 9779 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Đole
Mladenovac

Član broj: 1931
Poruke: 68
195.252.87.*

Sajt: www.var-plast.com


Profil

icon Maturski rad na temu "Naizmenična struja"04.01.2006. u 20:35 - pre 222 meseci
Ovako, učenik sam Gimnazije, prirodno-matematički smer. Za maturski rad sam izabrao naizmeničnu struju. Ovu temu sam odabrao jer mi ta naizmenična struja nikada bila baš najjasnija a i te kako će mi biti potrebno znanje iz te obalsti kao budućem studentu ETF-a. Ono što mene zanima je šta bih sve trebao da obuhvatim pod tom temom koja je vrlo obimna. Šta je još potrebno pored onog osnovnog tipa sinusoidalne promene struje i napona, efektivne vrednosti, termogeni, induktivni, kapacitivni otpori, omov zakon...?
Interesuje me kako uopšte treba da izgleda jedan maturski rad pa bih vas zamolio da ako neko ima maturski iz fizike ali na neku drugu temu da mi pošalje na mail([email protected]), čisto da vidim kako (bi) to (trebalo da) izgleda!?
Slobodno mi preporučite literaturu, neće mi škoditi :-) !

HVALA

PS. Troumio sam se gde ću da postavim temu između ovog foruma, foruma fizika i foruma seminarski radovi. Ako moderatori smatraju da će tema bolje proći na nekom drugom podforumu onda neka je premeste.
 
Odgovor na temu

Đole
Mladenovac

Član broj: 1931
Poruke: 68
195.252.87.*

Sajt: www.var-plast.com


Profil

icon Re: Maturski rad na temu "Naizmenična struja"08.04.2006. u 16:23 - pre 219 meseci
Može li mi neko preporučiti literaturu? Sa neta, iz knjiga, nebitno... može i na engleskom!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Maturski rad na temu "Naizmenična struja"

[ Pregleda: 9779 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.