Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57

[es] :: Nauka :: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15372 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 10.11.2005. u 21:36 - pre 223 meseci
Dragi prijatelji,
Obavezno se testirajte vec ovog petka,to jest danas,11.novembra u Krunskoj 57,u periodu od 20h-24h. Testiranje je anonimno i besplatno,i mogu svi da se testiraju,a ne samo studenti!
Rezultati testa se podizu u subotu,12.novembra od 14h-17h

VAZNO: Na telefon Zavoda za zastitu zdravlja studenata 2432-192 se obavezno prethodno raspitajte za precizan datum i vreme testiranja,posto se testiranja rade i radnim danima od 09h-11h pre podne,a rezultate podizete posle 14h posle podne istog dana.
Petkom se rade nocna testiranja u periodu od 20h-24h,a rezultate dobijate u subotu od 14h-17h.

Svakog petka se mozete testirati,a akcija besplatnog testiranja traje u periodu od 11.novembra-16.decembra 2005.godine. Akcija ce najverovatnije trajati do kraja decembra 2005.godine.

P.S. Takodje mozete pozvati i AIDS info S.O.S. telefon 3248-235 u periodu od 17h-21h ako imate bilo kakva pitanja?
Posetite i sajt omladine JAZAS-a http://www.jazas.org.yu

P.S. Znam da sam dosadan sa ovim obavestenjima ali mozda ne znate da je samo tokom 2004.otkriveno 6 novih slucajeva studenata inficiranih HIV-om po podacima koje sam dobio telefonom iz Zavoda za zastitu studenata. Koristite kondome!!!

P.P.S. Danas sam dobio informaciju iz Zavoda preko telefona 2432-192 da i radnim danima mozete da se testirate od 09-11h pre podne,a rezultate podizete istog dana posle 14 casova!


[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 11.11.2005. u 11:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h10.11.2005. u 21:46 - pre 223 meseci
Ko šta radi ljudi će samo da se testiraju svakog petka :D
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h10.11.2005. u 22:00 - pre 223 meseci
rezultate testa onda kulturno mozes da das na uvid potencijalnoj ljubavnici/ljubavniku. Danas niko nece da vodi ljubav ako nije koliko toliko siguran da nemas sidu. Svi zahtevaju uvid u rezultate testa pre nego sto legnu sa tobom u krevet. Zato,ako mislite da vodite ljubav morate prethodno da se testirate,a to je sastavni deo sex kulture koju je odavno trebalo uvesti u srednje skole od prvog razreda.
Ide i Nova Godina i zato je veoma korisno da imate te rezultate testa uz sebe jer ako vam naleti nega zgodna devojka u zagrljaj bolje je da budete spremni.

P.S. Kondomi su bezobrazno skupi. Mislim da bi poslanici,koji sa dodacima,primaju mesecne plate od 300 000 dinara,morali to pitanje hitno da stave na dnevni red Republicke skupstine. Veceras sam video da pakovanje kondoma "Durex" u jednoj privatnoj prodavnici koja radi celu noc kosta 150 dinara i sokirao sam se zbog astronomske cene??? Pa kako onda i od cega gimnazijalci i studenti da kupe kondome??? Vlada bi morala besplatno da deli kondome srednjoskolcima i studentima. :))) To je drzavno pitanje No.1, vaznije i od sudbine Kosova i Metohije! Na to SCG ne moze da utice,ali moze da organizuje besplatnu distribuciju kondoma.
Vi,kao muskarci,morate uvek sa sobom da imate rezultate testa na AIDS,pakovanje kondoma "Durex",i neki lubrikant na vodenoj osnovi,na primer glicerin! Nikako vazelin. Devojke to ocekuju od Vas,mada one bistrije medju njima uvek imaju zalihe kondoma i lubrikanata. Ali nemojte se oslanjati na njih,vec kupite sve sto Vam je neophodno i budite spremni uvek i u svakom trenutku za sex!
VAZNO: Posto moderne devojke upraznjavaju analni sex da ne bi ostale u drugom stanju morate znati sledece: Lubrikant (podmazivac) MORA biti na vodenoj osnovi (glicerin), a nikako na uljanoj (vazelin,krema,mast),jer tada moze da osteti kondom.
O tome povedite racuna!!! :))))

P.S. Posto danas omladinu ne uce onom sto je zaista vazno,a to je seksualna kultura,ako vam nesto nije jasno slobodno nazovite telefon 3248-235 u periodu od 17h-21h i pitajte sve sto zelite da razjasnite. Razgovori su anonimni,a diskrecija je maksimalna. To je telefon AIDS info,ali preko tog broja mozete pitati bukvalno sve sto zelite da znate o nacinima vodjenja ljubavi,lubrikantima,zastiti od trudnoce,itd. Ne stidite se,vec slobodno pitajte sve sto zelite kao kada razgovarate sa vasim ortacima.
Ocevi bi morali da provode kvalitetno vreme sa svojim sinovima i da im prenesu,kao muskarac muskarcu,svoja bogata seksualna iskustva,dozivljaje,avanture i dogodovstine.
[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 10.11.2005. u 23:02 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 10.11.2005. u 23:25 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 10.11.2005. u 23:30 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 10.11.2005. u 23:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h11.11.2005. u 00:45 - pre 223 meseci
Brate, sta ti pises... Ala si ti prso... Ko zvecka.

SMARAS VISE, PALI!
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h11.11.2005. u 01:15 - pre 223 meseci
Citat:
Hefestionlove:
VAZNO: Posto moderne devojke upraznjavaju analni sex da ne bi ostale u drugom stanju morate znati sledece:


mene su ucili da pri analnom seksu devojka ne moze da ostane trudna.....

[Ovu poruku je menjao zaraza dana 11.11.2005. u 02:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h11.11.2005. u 01:27 - pre 223 meseci
Moderne devojke daju prednost analnom seksu da ne bi ostale u drugom stanju ali zato momci moraju da znaju koje lubrikante trebaju da kupe. Necu vas u ovom topicu opterecivati pravilima seksualnog bontona. Imam mnogo zenskih prijateljica koje su mi se zalile kako njihovi partneri ne poznaju nepisana pravila seksualnog bontona.
Povedite racuna da se okupate pre,i posle seksualnog odnosa. NEMOJTE voditi ljubav u carapama jer devojkama to smeta. Mogao bih na ovu temu da napisem udzbenik jer neotesanih sirovina ima koliko hocete! :))))
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h11.11.2005. u 03:56 - pre 223 meseci
@zaraza
procitaj ponovo sta si ga citirao :) i sta si mu odgovorio :) mislim da nisi video jedno "ne"

@pandora :)
gde nalazis bre ti sve ove vesti u vezi testiranja? ;)
i de objasni mi jos nesto..za tusiranje, ok, to se podrazumeva...ali crni sine ;) zasto carapeee :) pa to je najnebitniji deo u tom trenutku :)
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Svakog petka besplatno i anonimno testriranje na HIV,Krunska 57,od 20h-24h11.11.2005. u 09:36 - pre 223 meseci
da, video sam sad sta sam napisao, ja sam to procitao kao "da moraju da znaje sledece da ne bi ostale u drugom stanju" :)
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 11.11.2005. u 10:57 - pre 223 meseci
Posto je moj sajt specifican meni rutinski salju ove informacije da ih objavim na sajtu kako bi se testiralo sto vise mladih ljudi. Razume se,precizna cifra o broju obolelih je drzavna tajna,ali vazno je da svi ucinimo ono sto je u nasoj moci kako bi broj obolelih bio minimalan.
Pre nego sto vodite ljubav bez kondoma uvek se setite da je samo u 2004.godini otkriveno 6 novih slucajeva obolelih. Zato budite veoma oprezni,testirajte se,i koristite kondome.

P.S. Iznenadili bi ste se kada bi vam rekao na sta mi se sve zale moje prijateljice. Evo navescu vam samo jedan primer kao ilustraciju. Elem,devojke najvise nervira sto njihovi partneri ne peru ruke. Jedna od njih mi se zalila kako je njen ljubavnik svukao pantalone,uhvatio krajeve nogavica prstima,a onda je,bez da je prethodno oprao ruke,zeleo da je miluje. Ona ga je upozorila da su na nogavicama pantalona milioni bakterija i da obavezno mora da opere ruke. Neke devojke su se dosetile pa sada one licno kupaju svoje ljubavnike,pre seksualnog odnosa, kako bi bile 100% sigurne da su cisti,odnosno da su cista ona mesta koja su njima bitna,a to su polni organi,guza,itd..
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 11.11.2005. u 12:55 - pre 223 meseci
Erm, meni se cini sa su podaci o broju obolelih javno dostupni posle svakog testiranja pa bas i nije neka specijalna tajna...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 11.11.2005. u 13:50 - pre 223 meseci
Mislim da ni jedna Vlada nece izaci u javnost sa preciznim brojem ukupno obolelih od AIDS jer ti podaci su drzavna tajna. Ono sto znamo sa sigurnoscu a to je cinjenica da je Zavod za zastitu zdravlja studenata javno objavio da je otkriveno sestoro inficiranih osoba tokom 2004.godine. I to je mnogo, jer tih sest osoba su vodile ljubav sa drugim osobama,itd. To je zacaran krug!!!

P.S. Posebna tema za raspravu je porast narkomanije medju srednjoskolcima i iskreno me cudi da se ta tema jos nije nasla na zasedanju Republicke skupstine?
Vlade zapadnih drzava poklanjaju narkomanima spriceve kako bi smanjili rizik od infekcije.

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 12.11.2005. u 13:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 13:34 - pre 223 meseci
Imate i zanimljiv Interaktivni test na HIV AIDS na sajtu omladine JAZAS-a na http://www.jazas.org.yu


[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 12.11.2005. u 14:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Demian

Član broj: 13014
Poruke: 61
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 14:30 - pre 223 meseci
Citat:
Kondomi su bezobrazno skupi. Mislim da bi poslanici,koji sa dodacima,primaju mesecne plate od 300 000 dinara,morali to pitanje hitno da stave na dnevni red Republicke skupstine


vazi

Citat:
To je drzavno pitanje No.1, vaznije i od sudbine Kosova i Metohije


vazi, vazi

Pazi ja sam mislio da si ti josh jedna u nizu bogate razmazene dece.Sad sam siguran da si ovde samo zbog zajebancije.Nadam se da ti je lepo.

 
Odgovor na temu

k0ka_m0ka

Član broj: 21317
Poruke: 48
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 15:14 - pre 223 meseci
veliki i dugi postovi...hm...meni ne mirise na dobro....ali znam da je nesto besplatno :)))...ako je za dz onda idem i ja da se testiram..heh..aj pa uzdravlje :)
Enemy of my enemy is my friend !!!
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 15:36 - pre 223 meseci
Demiane,
Ja svaki dan dobijam na desetine pisama neiskusnih tinejdzera koji me pitaju bukvalno sve i svasta. Svakom od njih licno odgovorim,prema tome,nisam ovde iz zajebancije,vec pokusavam koliko je to u mojoj moci,da savetima pomognem mladim ljudima.
Na zalost,danasnji ocevi nemaju vremena da sednu i porazgovaraju sa svojim sinovima o tome kako izgleda i kako funkcionise njihov seksualni zivot. Mladi momci zato pokusavaju da dobiju korisne informacije na netu.
 
Odgovor na temu

k0ka_m0ka

Član broj: 21317
Poruke: 48
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 23:48 - pre 223 meseci
svaka cast Hefestionlove...delujes ozbiljno a i ako radis kao sto kazes onda ok...trabalo bi nam vise takvih ljudi....aj pa uzdravlje :)

Enemy of my enemy is my friend !!!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 12.11.2005. u 23:59 - pre 223 meseci
Citat:
Hefestionlove:
rezultate testa onda kulturno mozes da das na uvid potencijalnoj ljubavnici/ljubavniku. Danas niko nece da vodi ljubav ako nije koliko toliko siguran da nemas sidu. Svi zahtevaju uvid u rezultate testa pre nego sto legnu sa tobom u krevet. Zato,ako mislite da vodite ljubav morate prethodno da se testirate,a to je sastavni deo sex kulture koju je odavno trebalo uvesti u srednje skole od prvog razreda.
Ide i Nova Godina i zato je veoma korisno da imate te rezultate testa uz sebe jer ako vam naleti nega zgodna devojka u zagrljaj bolje je da budete spremni.

P.S. Kondomi su bezobrazno skupi. Mislim da bi poslanici,koji sa dodacima,primaju mesecne plate od 300 000 dinara,morali to pitanje hitno da stave na dnevni red Republicke skupstine. Veceras sam video da pakovanje kondoma "Durex" u jednoj privatnoj prodavnici koja radi celu noc kosta 150 dinara i sokirao sam se zbog astronomske cene??? Pa kako onda i od cega gimnazijalci i studenti da kupe kondome??? Vlada bi morala besplatno da deli kondome srednjoskolcima i studentima. )) To je drzavno pitanje No.1, vaznije i od sudbine Kosova i Metohije! Na to SCG ne moze da utice,ali moze da organizuje besplatnu distribuciju kondoma.
Vi,kao muskarci,morate uvek sa sobom da imate rezultate testa na AIDS,pakovanje kondoma "Durex",i neki lubrikant na vodenoj osnovi,na primer glicerin! Nikako vazelin. Devojke to ocekuju od Vas,mada one bistrije medju njima uvek imaju zalihe kondoma i lubrikanata. Ali nemojte se oslanjati na njih,vec kupite sve sto Vam je neophodno i budite spremni uvek i u svakom trenutku za sex!
VAZNO: Posto moderne devojke upraznjavaju analni sex da ne bi ostale u drugom stanju morate znati sledece: Lubrikant (podmazivac) MORA biti na vodenoj osnovi (glicerin), a nikako na uljanoj (vazelin,krema,mast),jer tada moze da osteti kondom.
O tome povedite racuna!!! )))

P.S. Posto danas omladinu ne uce onom sto je zaista vazno,a to je seksualna kultura,ako vam nesto nije jasno slobodno nazovite telefon 3248-235 u periodu od 17h-21h i pitajte sve sto zelite da razjasnite. Razgovori su anonimni,a diskrecija je maksimalna. To je telefon AIDS info,ali preko tog broja mozete pitati bukvalno sve sto zelite da znate o nacinima vodjenja ljubavi,lubrikantima,zastiti od trudnoce,itd. Ne stidite se,vec slobodno pitajte sve sto zelite kao kada razgovarate sa vasim ortacima.
Ocevi bi morali da provode kvalitetno vreme sa svojim sinovima i da im prenesu,kao muskarac muskarcu,svoja bogata seksualna iskustva,dozivljaje,avanture i dogodovstine.


brateeeeeeeeeeeee jel se ti ovo salis? Ako je sala onda je super, sit sam se nasmejao! Odlicno, svaka cast na originalnosti...
"sastavni deo sex kulture"... nisam znao da imamo i tu vrstu "kulture"
Ne znam da li si slucajno cuo za ostale polno prenosive bolesti - http://www.sexedukacija.cg.yu/sexed/sexbolesti.php
Nije sida jedina majku mu. Sad treba spavati sa nekim sa zeleznicke stanice bez cika kondoma, ako ti pokaze da se testirao pre 2 meseca, LOL Ovo cu da save-ujem u word doc
Poslanici... kondomi....... devojke i analni sex da ne zatrudne.... mislimmmmmmmmmm
 
Odgovor na temu

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
*.vdial.verat.net.



+15 Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 13.11.2005. u 00:10 - pre 223 meseci
Sta napadate coveka. Treba neko i ovim da se bavi.
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 13.11.2005. u 14:07 - pre 223 meseci
Momci moraju da budu odlicno informisani jer devojke ocekuju da oni sve znaju. Posetite i informativan sajt http://www.pravodaznam.cg.yu/vijesti/index.php
na kome se mozete informisati kako izgleda telo devojke (gradja zenskog polnog sistema) ,a kakva je gradja momka,i slicno.... :))))

P.S. Gradja zenskog polnog sistema je na http://www.sexedukacija.cg.yu/sexed/zpolsistem.php

A gradja polnog sistema momka je na http://www.sexedukacija.cg.yu/sexed/mpolsistem.php

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 13.11.2005. u 15:08 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 13.11.2005. u 15:11 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 13.11.2005. u 15:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57 13.11.2005. u 15:42 - pre 223 meseci
Citat:
despotbg: Sta napadate coveka. Treba neko i ovim da se bavi.


Tacno tako, za svaku pohvalu... ali ovo sto se ovde pise pre lici na strip nego na ozbiljnu diskusiju.... komentari na nivou neprimerenom za ovakvu ozbiljnu temu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Besplatno testiranje na HIV:radnim danima od 9-11,a petkom od 20h-24h,Krunska 57

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15372 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.