Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć oko Java aplikacije (midlet) MIDP za mobilni

[es] :: Embedded sistemi :: Pomoć oko Java aplikacije (midlet) MIDP za mobilni

[ Pregleda: 8057 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragan_gluki

Član broj: 71644
Poruke: 1
195.178.40.*



Profil

icon Pomoć oko Java aplikacije (midlet) MIDP za mobilni20.10.2005. u 19:31 - pre 225 meseci
Molim poznavaoce Java programiranja da mi pomognu. Radi se o java aplikaciji (midlet) analogni sat za mobilni Nokiu 6230. Rezolucija ekrana mobilnog je128x128 pixels.
Problem je u tome što ja imam Nokiu 6230i koja ima rezoluciju ekrana 208x208 pixeles pa se ova aplikacija vidi samo u gornjoj polovini ekrana. Da li je moguće da se taj analogni sat vidi preko celog ekrana.
Aplikacija je veličine 6 kB i direktan link je :

http://download.getjar.com/downloads/web/pub/29/Clock.jar

Ako neko uspe to da mi uradi molim da mi urađenu aplikaciju pošalje na mail [email protected]

Pozdrav Dragan.
 
Odgovor na temu

veljaradenkovic
Velja Radenkovic
Beograd

Član broj: 2977
Poruke: 281
*.ptt.yu.

ICQ: 147120023


Profil

icon Re: Pomoć oko Java aplikacije (midlet) MIDP za mobilni20.10.2005. u 22:50 - pre 225 meseci
Nije u redu da trazis da ti neko nesto uradi na java forumu imas IT berzu poslova, RentACoder itd.
Jar koji si linkovao ne sadrzi source kod, sto znaci da neko mora da ga dekompajlira (ako nije obfuscated) pa da ga izmeni, te jos manje ima veze sa java programiranjem...

Mozda da se potrudis malo sam, pa da dodjes do pitanja koje je adekvatno za Java forum.

 
Odgovor na temu

[es] :: Embedded sistemi :: Pomoć oko Java aplikacije (midlet) MIDP za mobilni

[ Pregleda: 8057 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.