Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!

[es] :: PHP :: Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!

[ Pregleda: 2488 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

D-Body

Član broj: 71200
Poruke: 3
*.ptt.yu.



Profil

icon Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!15.10.2005. u 23:44 - pre 225 meseci
Postovani,

molim vas da mi neko odgovori i da uputstvo kako da resim sledeci problem.
Nasao sam PHP script-u whois-example, koja pretrazuje inostrane domene u smislu da li su zauzeti ili slobodni za registraciju. U download-ovanom fajlu naravno ima install.txt u kome pise da se skripta samo FTP nalogom prebaci na server bez ikakvih izmena.
Sve to uradim uvazavajuci instrukcije autora skripte ali nazalost ne radi, ali bas ne radi, u IE exploreru kao rezultat izlazi sledece:

Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=15) state=1 in /usr/local/apache/exec/php on line 4026

Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=8) state=1 in /usr/local/apache/exec/php on line 4026

Warning: Unexpected character in input: ' in /usr/local/apache/exec/php on line 4026

Warning: Unexpected character in input: ' in /usr/local/apache/exec/php on line 4026

Parse error: parse error in /usr/local/apache/exec/php on line 4026

Obratite paznju, ovaj rezultat se pojavljuje direkno sa servera tj skripta je upload-ovana ftp nalogom, nije u pitanju lokalni server.

Molim sve ljude, u koliko bi neko mogao da mi pomogne oko navedenog problema i da savet sta da radim jer mi je ova skripta vrlo bitna u narednih par dana, HVALA.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
82.208.210.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!15.10.2005. u 23:54 - pre 225 meseci
postavi ovde skriptu ili daj url da vidimo sta je problem
 
Odgovor na temu

D-Body

Član broj: 71200
Poruke: 3
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!16.10.2005. u 00:03 - pre 225 meseci
Demo verzija skripte: http://tldme.com/whois.php
Download: http://whois.samscripts.com/download.htm

File je vrlo mali nekih 60kb, inace sadrzi vise .php skripti tako da ovde nemogu sve da iskopiram, ako vam nije tesko molim vas jos jednom da pogledate i pomognete jer je zaista urgentno, HVALA VELIKO!!!

[Ovu poruku je menjao flylord dana 16.10.2005. u 01:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

D-Body

Član broj: 71200
Poruke: 3
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!16.10.2005. u 00:07 - pre 225 meseci
Mada sam u trenutku pomislio da nije u pitanju poddomen koji ja nemam u svom hosting paketu, ali ne verujem jer sam slicnu skriptu video na nekom sajtu cija strana nije bila u poddomenu
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Provera inostranih .com, .net. .org ... domena, POMOC - HITNO!!!

[ Pregleda: 2488 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.