Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako sa Mini DV kamere da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format?!

[es] :: Digitalne kamere :: Kako sa Mini DV kamere da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format?!

[ Pregleda: 3961 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mladenovac.Info
Nemanja Radojevic
Mladenovac

Član broj: 61403
Poruke: 4
213.244.208.*

Sajt: www.mladenovac.info


Profil

icon Kako sa Mini DV kamere da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format?!04.07.2005. u 17:52 - pre 229 meseci
Imam kameru vec pola godine, a jos ne znam da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format. U pitanju je model Panasonic NV GS 15. Da li je to uopste moguce, sa ovim modelom. Ako je moguce koji mi program treba, i koji mi vi preporucujete. Do sada sam prebacivao preko Windows Movie Maker-a ali je kvalitet veoma los, kao neki bedn DivX film. Molim vas treba mi pomoc?! Hvala unapred?!i
 
Odgovor na temu

stalex
Srbija do Tokya

Član broj: 63134
Poruke: 137
*.com.



Profil

icon Re: Kako sa Mini DV kamere da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format?!08.07.2005. u 08:39 - pre 228 meseci
Resenje ti je firewire prikljucak i npr. Nero Vision Express. NVE ima opciju za captur video materijala i znima ga na hard u obliku MPEG 2 zapisa koji jeskoro istog kvaliteta kao orginalan DV AVI. Posle od toga lagano pravis DVD Video disk. A u MPEG 4 mozes sa Dr. Dvix - om ili Virtual Dub-om. Postoji jos jedan dobar software za Mpeg 2 zove se TMPGENC.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Kako sa Mini DV kamere da prebacim u MPEG 4 ili MPEG 2 format?!

[ Pregleda: 3961 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.