Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

phpBB - ubacivanje veceg broja korisnika direktno u bazu

[es] :: Web aplikacije :: phpBB - ubacivanje veceg broja korisnika direktno u bazu

[ Pregleda: 3770 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

u_m
Urukalo Milan
PH

Član broj: 18631
Poruke: 889
*.wireless.org.yu.

ICQ: 32554731
Sajt: https://milan.urukalo.com


Profil

icon phpBB - ubacivanje veceg broja korisnika direktno u bazu30.06.2005. u 08:55 - pre 228 meseci
Imam stari forum (ja pravio) koji sad hocu da zamjenim sa phpBB-om, kako da prebacim naloge sa starog foruma u phpBB? da li je dovoljno da popunim tabelu phpbb_users?
princip: skriptica, iscita podatke iz login tabele starog foruma i upise u novi. izvodljivo?

i jos nesto, kako da dodam dodatna polja u ovu tabelu (ili u neku dodatnu) koja bi se prikazivala u profilu? konkretno zanimaju me polja Ime, Prezime i slicno koja ne postoje u profilu? ako postoji neki mod za ovo moze li mi neko da ga preporuci?
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}
---------
Moj licni sajt
Moj wap sajt--offline
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.etfbl.net.



Profil

icon Re: phpBB - ubacivanje veceg broja korisnika direktno u bazu30.06.2005. u 09:22 - pre 228 meseci
Citat:
u_m: Imam stari forum (ja pravio) koji sad hocu da zamjenim sa phpBB-om, kako da prebacim naloge sa starog foruma u phpBB? da li je dovoljno da popunim tabelu phpbb_users?


Da, npr. odes kroz phpMyAdmin i popunjavas ili...

Citat:
u_m: princip: skriptica, iscita podatke iz login tabele starog foruma i upise u novi. izvodljivo?


Napravis neku skripticu koja vadi iz stare tabele unos po unos, pa onda preradjuje i ubacuje u phpbb_users. Puno brze, narocito ako imas dosta clanova....

Citat:
u_m: i jos nesto, kako da dodam dodatna polja u ovu tabelu (ili u neku dodatnu) koja bi se prikazivala u profilu? konkretno zanimaju me polja Ime, Prezime i slicno koja ne postoje u profilu? ako postoji neki mod za ovo moze li mi neko da ga preporuci?


http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php?cat=58

[2.0.15] Add "Full Name" to Profile
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: phpBB - ubacivanje veceg broja korisnika direktno u bazu

[ Pregleda: 3770 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.