Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?

[es] :: Web aplikacije :: koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?

[ Pregleda: 3417 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

YUnited.de
Germany

Član broj: 9184
Poruke: 8
*.dip.t-dialin.net.

Sajt: www.yunited.de


Profil

icon koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?19.05.2005. u 12:17 - pre 230 meseci
koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?

Dali neko od vas zna da mi kaze odgovor na ovo pitanje ili bar da mi da neki predlog?


Dali je (sa pogledom na sadasnje stanje razvoja tih skripti) pametnije uzeti neki "gotov" komercijalni "PHP-Community" i eventualno ga malo prepraviti po svom ukusu ili raditi taj sajt sam?

Zahvalan sam za svaki odgovor i svaku ideju po tom pitanju....




__________________
BENNY
[email protected]
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?19.05.2005. u 13:08 - pre 230 meseci
Ja ne znam koliko se vec puta pricalo o tome.

Da li je bolje razviti full-custom resenje, ili kupiti komercijalni skript sa dobrim supportom, ili uzeti open source resenje zavisi apsolutno i iskljucivo od tvojih potreba.

Pogledaj forum Web Aplikacije za komentare o CMS sistemima, pogledaj ovaj forum za diskusije o implementaciji CMS resenja u PHP-u, sta drugo da ti kazem.

Nema svrhe pokretati 425-tu diskusiju po redu o ovome... Ako budes imao neko konkretno pitanje, posalji PP meni ili ostalim modovima sa ovog foruma da otvorimo temu pa da se nastavi...

Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: koji je NAJbolji komercionalni PHP-Community Engine ili CMS?

[ Pregleda: 3417 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.