Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!

[es] :: Digitalne kamere :: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!

[ Pregleda: 6019 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.183.EUnet.yu.



+2 Profil

icon Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!20.04.2005. u 13:33 - pre 230 meseci
Imam Sony mini DV kamericu I zelim da video iz nje bude kao klasican DVD cd. Znaci da kad cd ubacim u plejer, odmah se pokrene, ima naslov dvd-ja, izbor scena, titlovi, izbor filma, muzicka podloga,… (I normalno sve bude u vob. fajlovima. Ja skinem video sa kamere u avi formatu, obradim ga u premijeru 6,5 ali ne znam u cega da ga eksportujem I kakao dalje do vob. fajlova? Bilo kakva pomoc mi je dobrodosla I to HITNO! Hvala.
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!20.04.2005. u 19:49 - pre 230 meseci
pa vidi,znas i sam da treba da kompresujes u mpeg 2.To se radi pomocu nekog programa za pravljenje DVD file-ova.Ja koristim Ulead DVD movie factory disc creator verziju 3.0.To odlicno sljaka,veruj mi bice ti smesno lako da to odradis.Videces i sam nije tesko.
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.125.EUnet.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!21.04.2005. u 00:57 - pre 230 meseci
Prvo hvala ti sto si mi tako brzo odgovorio!
Drugo ja trazim pomoc za klasican DVD disk. Znaci auto play, izbor titla, izbor filma, izbor scene, galerije slika,… Kompletan interfejs. Imam to u premijeru 6,5 File / Export timeline / Adobe mpeg encoder i dobijam mpeg2 ali sta dalje? Kako do VOB fortmata.
(Inace za Adobe mpeg encoder mi trazi kod za registraciju (serijski broj) pa ako ga neko zna bio bih mu zahvalan da ga posalje, ili da mi javi gde da ga skinem.)
Inace imam i Ulead video studio 5 i 7 ali mi je adobe nekako najbolji za obradu. Znaci javljajte mi u cega da exportujem video iz premijera da bih kasnije mogao praviti vob fajlove za klasican DVD disc.
Naravno i dalje je hitno jer vec imam nekih 10-tak mini DV traka koje trebam da obradim a ne kupuje mi se vise.

I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!21.04.2005. u 08:47 - pre 230 meseci
Ovaj ulead o kom ti ja pricam je potpuno van ovih ulead programa sto ti kazes da imas.Jednostavno poseban program.Inace sa njim pravis i izbor menija,i slide show,extrase,ubacujes muziku u meni...probaj nema sta da izgubis,ako ti se ne svidja lako ces prestati da ga koristits.
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.73.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!21.04.2005. u 11:27 - pre 230 meseci
Hvala ti Stefano u svakom slucaju mi pomazes. Javi mi samo koliko je tezak program da ga skidam sa nete (i adresu gde je) ili da ga trazim ovako peske. Neznam samo sto mi se niko drugi nejavlja sa nekim drugim preporukama. Ja sam na ovom sajtu citao neke price o mom problemu ali kao da niko nema vremena za par reci da nakuca.


broker: izbacen upit za nelegalnu aktivnost
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
195.252.80.*



+5 Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!22.04.2005. u 21:31 - pre 230 meseci
http://www.ulead.com/
http://www.ulead.com/download/trial.htm
Mada ima sigurno preko 100 mb
Kad skines javi se na pp za $%^*) ako ti nebude htelo da sljaka narezacu ti moj disk
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.beoland.sezampro.yu.

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!22.04.2005. u 21:42 - pre 230 meseci
mozes preko nero 6 ,ima tamo opcija za pravljenje dvd-a :)


ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Kako iz avi. formata dobiti klasican DVD disk? Hitno!

[ Pregleda: 6019 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.