Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive

[es] :: Linux mreže :: suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive

[ Pregleda: 3452 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parafora
Dušan Knežević
Elektrotehnički Fakultet Univerziteta u
Beogradu
Voždovac

Član broj: 51730
Poruke: 99
*.etf.bg.ac.yu.

Sajt: dusan.iz.rs


Profil

icon suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive15.03.2005. u 10:31 - pre 232 meseci
posle mnogo sati listanja ovog foruma zakljucujem da se nigde ne pominju drajveri za lucent win modeme za suse 9.2... da li je to zato shto sa njima nema problema ili tu ima josh necega?

ovo pitam jer bih da instaliram suse... ukoliko je teze naci drajver nego za mdk nerado cu se odluchiti za mdk

...i da.. iz nekoga razloga mi mdk 10.1 uopste ne detektuje pqi intelli-stick usb flash.... hocu li imati isti problem na suse? sta je potrebno uraditi da bi proradio... (na sajtu proizvodjacha pishe da ne treba driver za 2.4 kernel i jachi)


thanx
pozdrav,
Dušan
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
195.252.87.*



Profil

icon Re: suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive15.03.2005. u 10:44 - pre 232 meseci
Nedavno sam instalirao SuSe 9.2 i prilichno sam zadovoljan. Na listi paketa postoje drajveri za lucent win modeme, a kako to sve radi ne znam poshto nemam lucenta..

Ja se vec neko vreme muchim sa Ambient md3200 modemom, ali isti problem se javlja i na Mandrake 10 i na SuSe 9.1 i na 9.2, dok npr. Conexant drajvere instalirao bez problema na Susetu (mada ih nema medju paketima na)...

Tako da, najverovatnije ce ti SuSe 9.2 prepoznati Lucent modem bez problema...

a u krajnjem, nishta te ne koshta da probash :]]

USB drajvovi rade bez problema valjda... Ja ih nisam imao...
IvanVuk
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive15.03.2005. u 10:58 - pre 232 meseci
Mozda je u medjuvremenu sredjeno od strane SUSE, ali, za svaki slucaj evo ti tema gde se o tome govori: http://www.elitesecurity.org/poruka/567666
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux mreže :: suse 9.2 ... driver za win modeme i usb flash drive

[ Pregleda: 3452 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.