Pozdrav svim mučenicima :)
Imam takodje sezampro adsl i imao sam velikih problema , mislim da sam ih rešio i za sada je sve ok.
Od sezama sam dobio router conexant koji je dosta ispljuvan i na početku mi se javljao BSOD nekoliko puta, pa sam reinstalirao WIN ali nisam instalirao drajver za router već sam se privezao preko mrežne karte.Torrenti su radili očajno probao sam skoro sve i nije išlo...Kad počnem da skidam torrent surf nije moguć, a po prekidu veza se zablokira i pomagalo je jedini restart.Podrška mi je savetovala ograničenje brzine downloada (što je meni bilo vrlo čudno) , i tip je čak rekao da nema veze što ti nijedan torrent menadžer ne radi ti i dalje ŠALJEŠ fajlove jer imaš veći upload nego download!?!
LM: Rešio sam tako što sam forvardovao portove i ograničio download na 25 i upload na 6 u uTorrentu.
Takodje sam smanjio max broj konekcija na 20 il 30 (mislim da je to podešavanje odgovorno za blokiranje i diskonektovanje).
Sada surf radi nesmetano veza se ne blokira a torrenti se skidaju sa Privatnih trackera 25-26kb/s.
Jedino što sam se ponekad dešava da download izuzetno varira od 15 do 25 kb/s ali to verovatno zavisi od dostupnosti torrenta.
Nadam se da će nekom ovo biti od pomoći..
-