Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!

elitemadzone.org :: MadZone :: Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!

[ Pregleda: 5812 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!03.02.2005. u 10:45 - pre 233 meseci
Za dorucak volim da pojedem Corn Flakes (Kukuruzne pahuljice) ili vec nesto slicno tome. Probao sam ih raznih proizvodjaca (Kellog's, Nestle), kao i jedinog domaceg proizvodjaca DPP MITROSREM CORN Product, koji zamislite cak nosi i logo Zelene jabuke (Zdrava Hrana). Od svih kukuruznih pahuljica koje sam probao, definitivno zadnje, poslednje mesto zauzima nase gore list, Corn Flakes proizvodjaca iz Sremske Mitrovice. Da ne pricamo o (ne)atraktivnom dizajnu, bitno je ono sto je unutra... a unutra se svasta moze naci, i to mi se redovna desava: od toga da nalazim zagorele (izgorele) pahuljice (SKROZ CRNE), pa preko toga da poneki put nadjem i koji zalutali kamencic (doduse manjih dimenzija), a redovno se desava da nadjete i tvrda zrna kukuruza! Buduci da su zrna iste boje kao i pahuljice tesko se daju uociti, osim kada zvacete, i ne desi se da osetite jak bol prilikom zvakanja, slomljeni zub, ispala plobma, itd.

Ovo je samo upozorenje za druge da nikako NE KUPUJU proizvode ovog domaceg proizvodjaca.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!03.02.2005. u 13:43 - pre 233 meseci
desava se... al sta ces, ja ipak volim da ih jedem... ali ne volim nepotpisane pljuvace!
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
213.137.127.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!03.02.2005. u 21:36 - pre 233 meseci
A da uzmes kornfleks krnes unutra suvo voce,lesnik i bananu i napravis dorucak do j....?Nisu oni toliko losi,samo ih poredis sa drugim obogacenim proizvodima.
Ovde za tu cenu dobijes kornfleks.Ako hoces zasladjen sa suvim grozdjem kupi Nestle i plati bato.
Ja ipak volim sam da pravim mesavine.Znam sta stavljam i koliko dobro zelim.Mitros nije najbolji ali je ok.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.vdial.verat.net.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!03.02.2005. u 22:22 - pre 233 meseci
Primer br 2.
Jelo mi se jedno jutro maslac sa dzemom, kad ja u frizider a ono medjutim - nema dzema. Ok odem ja do prve prodavnice i uzmem neku omanju teglu pa jos domaceg dzema, reko aj da vidim te nase domace proizvode prirodne zdrave i kvalitetne kao sto kaze nas ministar. Dodjoh kuci i dok sam otvarao teglu vidim da jos na njoj pise i 100% prirodan. Uh tu se ja jos vise obradovah jer je dzem od mesavine sljiva, jabuka, dunja i visnji. Zagrizem prvo parce... i tu vec malo razocaranje u ukus. Ok ajde prezivecu, zagrizem drugo kad nesto KRC (!?). Iskpljunem ja ono polu-sazvakano iz usta kad ono kostica od visenje! <psovke>. Ok ajde, reko nasla se jedna zalutala, nastavim ja kad ono opet KRC!! Jos jedna kostica od visnje! Pogledam malo bolje kad ono dzem pun kostica od visnje!!!!! Ej bre pa de to ima?

Cekaj mozda ja nemam pravo da se bunim na to, lepo su napisali 100% prirodan? Kostice su prirodni deo visnje. Ok ako je to tako zasto onda nema kostica od sljiva i jabuka u tegli? Hm nesto se ovde neslaze...

I sta reci vise? Ah da podaci o proizvodu da se i vi ne zajebete ko ja:
Proizvod: Dzem Mesano Voce.
Proizvodjac: MEDICAL doo, Mionica.
Kad ga vidite u prodavnici - just skip it.
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Corn Flakes - Mitrosrem - NE Kupujmo domace!

[ Pregleda: 5812 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.