Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde da nađem odgovore na početnička pitanja? - Npr. sto je zapravo proxy, sto je OS,....itd

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde da nađem odgovore na početnička pitanja? - Npr. sto je zapravo proxy, sto je OS,....itd

[ Pregleda: 3593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kora
HR

Član broj: 39473
Poruke: 21
*.xnet.hr.



Profil

icon Gde da nađem odgovore na početnička pitanja? - Npr. sto je zapravo proxy, sto je OS,....itd28.12.2004. u 16:08 - pre 235 meseci
Ja imam mnogo pitanja koje se ne usudjujem postaviti ni na jednom forumu.
Npr. sto je zapravo proxy, sto je OS,....itd
Trazila sam odgovore na puno pitanja koja me zanimaju, nasla mnogo odgovora,
ali cini se jako strucnih-pola od toga zapravo ne razumijem.
Nemojte samo reci da ucim o internetu, jer prvo imam dosta godina,
a i obaveza da bih se posvetila necemu sto je vama struka ili hobi (ja sam nekad davno pisala programe u fortranu_haha).
Probala sam i u FAQ, jednostavna objasnjenja, ali meni treba jos vise odgovora.
Kratko: gdje mogu naci najkrace odgovore na ono sto me zanima?
Razlog: zadnjih pola godine imam dosta problema sa internetom (e-mailovima, aplikacijama koje sam nasla na kompu,...), a osoba sam koja zeli razumjeti sto se desava kada se nesto desava.
Unaprijed hvala i sretna Nova svim administratorima i clanovima.
Gojku poseban pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 29.12.2004. u 13:28 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao secret dana 31.12.2004. u 18:38 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

BobMarley
Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.t-com.hr.

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: mozete li pomoci onima koji znaju da ne znaju?28.12.2004. u 17:26 - pre 235 meseci
google keywords koji ce ti sigurno izbaciti dosta korisnih tekstova.

About proxy
proxy tutorial
proxy for newbies
Proxy and protocol
what is a proxy
how proxy works


mjenjaj proxy sa cime oces.
naj laickija pitanja mozes odgovoriti na howstuffworks.com - ali bas osnovno osnovno
dok je i devshed.org kao i about.com prava stvar, mozes naci objasnjenja koja ce te povesti od pocetnickog nivoa do prjelazne faze u ozbiljnog znalca a otud ces vec nastaviti lakocom raznim manualima proizvodjaca i e-knjigama... za e-knjige odi u forum vodici za ucenje gdje u par topica ima dosta linkovima ka kako nasim tako i engleskim knjigama...
eventualna konkretna pitanja u vezi necega mozes bez srama postaviti ovdje ...

BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
213.244.197.*

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: mozete li pomoci onima koji znaju da ne znaju?28.12.2004. u 19:45 - pre 235 meseci
@kora
Slobodno postavi pitanje koje hoces...JA cu ti sigurno odgovoriti, obecavam...ukoliko me neko od moderatora ne preduhitri i ne zkljuca/obrise temu. Ta tvoja pitanja su jos dobra, na kakva tek ovde nailazim...
PS: Pogledaj temu "ES biseri" i videces o cemu govorim...Kad onakva pitanja mogu da se odrze i duzi period (bez brisanja), ne vidim zasto to ne bi bio slucaj i sa tvojim pitanjima..Sta vise..pola clanova ES-a i ne zna odgovor na tvoja pitanja.
 
Odgovor na temu

kora
HR

Član broj: 39473
Poruke: 21
*.xnet.hr.



Profil

icon Re: Gde da nađem odgovore na početnička pitanja?30.12.2004. u 19:24 - pre 235 meseci
Hvala B.Marley, a i ostalima.
Zaista dobra objasnjenja nasla sam na www.webopedia.com.
Mozda jos nekome zatreba?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde da nađem odgovore na početnička pitanja? - Npr. sto je zapravo proxy, sto je OS,....itd

[ Pregleda: 3593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.