Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?

elitemadzone.org :: TechZone :: Ergonomija :: Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?

[ Pregleda: 5597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beogrid.net.



Profil

icon Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?16.11.2004. u 15:20 - pre 235 meseci
Zanima me da li postoji neka mat folija koja moze da se prelepi preko ekrana TVa (ili monitora) i da smanji refleksiju...

Imam mator TV chija je povrshina ekrana potpuno "izglancana", tj. glatka, i kada mi je ukljuchena lampa u sobi gde god da je okrenem vidim neprijatan odbljesak. Sa monitorom npr. nemam problema, poshto je malo novije generacije i reshili su taj problem nekako...

nisam video da se prodaje negde, mozda ima nekih sprejeva...

ima li neko neku ideju, i da li je probao neshto?
IvanVuk
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?16.11.2004. u 16:17 - pre 235 meseci
Nisam sigurna da bi tako nešto pomoglo, možda bi odblesak bio manji ali bi slika na TV-u bila izmenjena/lošija. Najverovatnije bi trebalo razmisliti o nekom totalno drugačijem mestu za tu lampu.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

ivanvuk
Beograd

Član broj: 13690
Poruke: 153
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?17.11.2004. u 17:15 - pre 235 meseci
Hmm... kao prvu stvar koja mi je bila u ruci probao sam paus papir : ]

i potpuno si u pravu shto se tiche slike, ali mora da postoji neshto shto je pravljeno samo za tu namenu... mislim ljudi su svashta izmislili.... ako je neko video tako neshto, neka javi!

Zamishljam to neshto kao kada se razviju fotke, pa biras hoce li biti onaj mat papir... Takva nekakva povrshina.

hvala!


btw,
Da, lampu pomeram, ali to je kao posustajanje pod tezinom problema, a ja zelim da ga reshim! ; ]]]
IvanVuk
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Ergonomija :: Refleksija na TVu (monitoru), kako reshiti?

[ Pregleda: 5597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.