Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KAKO? - Punjenje fiskalne kase iz knjig. programa

elitemadzone.org :: TechZone :: KAKO? - Punjenje fiskalne kase iz knjig. programa

[ Pregleda: 7120 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.yu.



+156 Profil

icon KAKO? - Punjenje fiskalne kase iz knjig. programa29.10.2004. u 23:03 - pre 236 meseci
Kako direktno iz tabele sa artiklima u accessu prebaciti spisak u fiskalnu kasu galeb 5000, koju inace puni OVC fajl koji otvara EXcel.
 
Odgovor na temu

YT1RX
Sevojno

YT1RX
Član broj: 45787
Poruke: 211
*.vdial.verat.net.

ICQ: 194920687


+1 Profil

icon Re: KAKO? - Punjenje fiskalne kase iz knjig. programa27.02.2005. u 10:30 - pre 232 meseci
Ja sam uz mnogo muke prijatelju uspeo da iz starog dos programa ( milim fox i sl. ), prebacim bazu podataka u kasu galeb ( ne znam tip ).
Znam da je trebalo mnogi muke i rada i da je to konvertovanje baza bilo muka teska.
Jednom drugaru sam pomagao nesto slicno i na kraju smo morali da stavljamo zarez iza svakog artikla.

Sve sam radio u DOS-u i na kraju samo importovao u exel ( koji mrzim ) i u exelu sam za ceo fajl par prepravki koje su trebale da bi ubacio u tu galeb kasu.

Bilo je davno ali pokusaj da ne koristis ovaj sofware koji je dao prodavac vec trazi neki drugi pa sa njim napravi tip fajla koji trazi taj software.
Danasnja tahnologija omogucava SVE, samo je potrebna masta!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: KAKO? - Punjenje fiskalne kase iz knjig. programa

[ Pregleda: 7120 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.