Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ati 9000pro & hitman

elitemadzone.org :: MadZone :: ati 9000pro & hitman

[ Pregleda: 4414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

znas_me_znam_te

Član broj: 28285
Poruke: 2
195.178.35.*



Profil

icon ati 9000pro & hitman12.06.2004. u 15:01 - pre 240 meseci
Da li je neko uspeo da pokrene Hitman-a sa karticom ATI 9000pro i kako?
Pokusao sam i sa patch-om koji sam nasao na net-u ali nista.
Slican problem mi se javlja i sa igrom Splinter Cell.
 
Odgovor na temu

zlizo
Djordje Lazic
Beograd

Član broj: 18266
Poruke: 85
*.ppp-bg.sezampro.yu

Jabber: zlizo@elitesecurity.org


Profil

icon Re: ati 9000pro & hitman13.06.2004. u 14:47 - pre 240 meseci
Ja sam imao isti problem sa mojim Radeonom 9200, to je generalno problem sa svim radeonima iz 9000 serije. Patch koji si ti skinuo je v.1.74 ali ka d ga instaliraz nece da pokrene igru zato sto ti je zbrljavio crack file ali ne tuguj ima resenja iako nije naj bolje moze da posluzi. Naime igra je pisana za Direct3D i zeznuli su stvar jer nije kompatibilna sa radeonovim driverom, ali zato ti mozes da je nateras da radi u OpemGL-u samo sto ces onda imati nedostatke(koji ce se manifestovati tako sto neces moci da gledas intro i outro sekvence i povremeno pri naprednijim grafickim efektima kao npr. dim, para, ukombinovano sa senkama izgledace kao da je Hitmen od tecnog metala).
Statreba da uradis:
1. U hitman folderu pronadji fail hitmancontracts.ini
2. Otvori ga sa wordpadom/notepad (koji god)
3. U petom redu di se nalazi sledeci tekst "DrawDll RenderDirect3D.dll"
4. Promeni ga u sledeci tekst "DrawDll RenderOpenGL.dll"
5. Save ini file, pokreni igru, nemoj da se paranojises posto ce ti se pojaviti crn ekran a cuces zvuk to je normalno jer ti nerade intro sekvece samo pritisni Esc 4-5 puta malo se strpi i pojavice ti se Start Game ekran dale ces se vec snaci sam (mala napomena kad ti igra ucitava nivo izgledace ko da je ekran zabagovao sacekaj par sekundi udri Esc i poceces da igras)
P.S. Napomena ovo gore sve vazi uz uslov da si instalirao igru regularno i upotrebio razorov 1911 no cd crack ako ga nemas skini ga sa www.megagames.com
Toliko od mene nadam se da ti je sve jasno, bio sam i vise nego detaljan, uzivaj u igri (koliko je to moguce posto si osakacen za cutscene), ako imas jos pitanja pitaj, toliko od mene,
pozdrav
 
Odgovor na temu

KCD
Trebinje

Član broj: 11590
Poruke: 264
*.teol.net



+2 Profil

icon Re: ati 9000pro & hitman14.06.2004. u 00:03 - pre 240 meseci
Ja sam na redeonu 9000pro igrao Hitman2, pucala je igra vise puta ali to nije do graficke nego do crack-a, jer se isto ponasala i na MX440. Mada se ne sjecam da sam nesto dodatno podesavao osim instalacije i crack-a
Glupost je NEUNISTIVA... :)
 
Odgovor na temu

zlizo
Djordje Lazic
Beograd

Član broj: 18266
Poruke: 85
194.106.191.*

Jabber: zlizo@elitesecurity.org


Profil

icon Re: ati 9000pro & hitman16.06.2004. u 20:17 - pre 240 meseci
Citat:
zlizo:P.S. Napomena ovo gore sve vazi uz uslov da si instalirao igru regularno i upotrebio razorov 1911 no cd crack ako ga nemas skini ga sa www.megagames.com
Toliko od mene nadam se da ti je sve jasno, bio sam i vise nego detaljan, uzivaj u igri (koliko je to moguce posto si osakacen za cutscene), ako imas jos pitanja pitaj, toliko od mene,
pozdrav

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ati 9000pro & hitman

[ Pregleda: 4414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.