Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV

[ Pregleda: 199 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tibor.danji
nigde
cekam penziju,a mozda i docekam
SUBOTICA

Član broj: 340168
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV03.04.2021. u 10:34 - pre 2 meseca
Moje pitanje bi bilo : Imam 2 tv aparata FOX 32D550A I FOX 50DLE 462 nalaze se u istoj prostoriji , jedan ispod drugog , . veci se gleda kao tv uredjaj a drugi manji za gledanje slika video nadzora i slicnoga /monitor/ . Prebacivanje kanala daljinskim na aktivnom tv aparatu prebacuje npr sliku na onome manjem, ili iskljucuje aktivni tv a ukljucuje manji tv. Iizgleda da smetaju jedan drugome.
Mogucnost da se jedan /manji/ promene neki kodovi na daljinskom da ne bi radili i smetali jedno drugom , inace oba tv aparata imaju svoje daljinske uredjaje.
Ako postoji mogucnost podesavanja u svojoj reziji ,
Unapred zahvalan na odgovorima.

Odgovor na temu

yz7myg
Radak Bogoljub
QTH Gardinovci KN05BE

Član broj: 48822

+71 Profil

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV03.04.2021. u 20:01 - pre 2 meseca
Zalepiš parče trake crne izolirke na prijemnu diodu tog gde gledaš video nadzor i ukoliko ima potrebe za nekim podešavanjima radiš preko tastature.Što bi se reklo ručno.
YU2MYG
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.

Odgovor na temu

tibor.danji
nigde
SUBOTICA

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV03.04.2021. u 20:13 - pre 2 meseca
hvala ,
probacu

Odgovor na temu

DUSKEZ
Doktor muka i nauka

Član broj: 337104

+20 Profil

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV04.04.2021. u 15:22 - pre 2 meseca
Ima jos dva resenja prvo ako imas tv koji nije fox recimo ja znam da vox i stella ne smetaju jedan drugom u smisli ir daljinskog ali za fox ne znam, drugo da recimo taj aktivni tv stavis na drugi po mogucstvu dalji zid i u aktovnog daljskog baterije koje su ok ali nisu alkalne ako je daljina ok da ne remeti drugog

Odgovor na temu

tibor.danji
nigde
SUBOTICA

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV04.04.2021. u 15:36 - pre 2 meseca
nemam drugi tv koji nije fox , i ne mogu ga staviti na drugi zid , to sa baterijam ne zazumem bas najbolje.
to sa iz. trakom isto ne funkcionise /dupla izolir traka/
tako da trazim i dalje predloge ako je moguce nesto ...

Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
37.122.163.*

+113 Profil

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV06.04.2021. u 19:50 - pre 2 meseca
Citat:
tibor.danji:...to sa iz. trakom isto ne funkcionise /dupla izolir traka/...

Nemoguće da kroz duplu izolir traku radi daljinski. Lože (na pogrešno mjesto) si zalijepio traku.

Odgovor na temu

tibor.danji
nigde
SUBOTICA

icon Re: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV06.04.2021. u 20:06 - pre 2 meseca
Citat:
alexa_pg: Nemoguće da kroz duplu izolir traku radi daljinski. Lože (na pogrešno mjesto) si zalijepio traku.

na dobro mesto sam zalepio /desni dolnji ugao gde je crvena ili zelena dioda/ i pojacao sam 4 x traku i sada radi ali stuca , neki put prebaci ali bice dobro. za sada
hvala na odgovorima svima

Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Podesavanje daljinskih kod 2 komada FOX TV

[ Pregleda: 199 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.