Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Goldstar video rekorder problem sa snimanjem

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Goldstar video rekorder problem sa snimanjem

[ Pregleda: 95 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Somi04
Nema

Član broj: 345573
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Goldstar video rekorder problem sa snimanjem22.12.2020. u 14:38 - pre 2 meseca
Prethodni problem sa playbackom sam resio tako sto sam podesio brzinu trake i playback je bio ok, bilo je nekih smetnji zbog pinc rolera, mada to cu da resim movim koji mi stize uskoro. Brzina trake na playbacku je super slika vise ne skace i sve je ok sa playbackom, e sad dolazi novi problem za koji nisam siguran da li sam ja kriz zbog toga ili je neka greska. Kada ukljucim snimanje i pustim neko vreme da snima i jada zavrsim sa snjmanjem i pregledam snimljeni sadrzaj slika skace gore dole, nikako ne moze da se smiri i pomeranje tracking tockica na videu ne daje nikakve rezultate, jednio sekundu ili dve pred kraj snimanja sve bude ok i tu je kraj trake. Znam da u danasnje vreme nema nikavog smisla snimati ista sa televizije na kasete ili generalno snimanje video kaseta, ali bi voleo to da namestim posto pre toga nikada nisam imao dodir sa ovakvom tehnologijom i voleo bih to da isprobam i naravno da radi. Taj problem se vidi samo tokom playbacka, tokom review premotavanja ili preko pauze ga nema.
Prikačeni fajlovi

Odgovor na temu

Somi04
Nema

Član broj: 345573
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Goldstar video rekorder problem sa snimanjem22.12.2020. u 14:44 - pre 2 meseca
Tu je i slika, nisam uspeo bas dobro da slikam zbog brzine kamere. Ta siva linija na vrhu ekrana ona ide preko cele slike gore dole i slika isto kao da se vrti u krug.

Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Goldstar video rekorder problem sa snimanjem

[ Pregleda: 95 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.