Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

4K TV: Tesla vs Xiaomi,sta kupiti

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: 4K TV: Tesla vs Xiaomi,sta kupiti

[ Pregleda: 181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasabraj
aleksandar brajovic
podgorica

Član broj: 25127
*.crnagora.net.

+2 Profil

icon 4K TV: Tesla vs Xiaomi,sta kupiti13.12.2020. u 22:25 - pre 2 meseca
Kao u naslovu,sta kupiti,Tesla ili Xiaomi?
Moze li neko da da neku preporuku za 4K Televizor?
brajovic sasa

Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
87.116.182.*

+1297 Profil

icon Re: 4K TV: Tesla vs Xiaomi,sta kupiti19.12.2020. u 00:11 - pre 2 meseca
Koja veličina koliko para? Odeš pogledaš po prodavnici, odabereš model i pravac kp uzmeš mnogo jeftinije isti taj model. Ja sam tako pre oko 3 god kupio lg 4k. Vox i vivax tesla toshiba znatno jeftiniji su imali ogavne slike. Soni, samsung i lg su bili ok. Što skuplji model to je slika bila bolja. Jednostavno su svi oni izbalansirani sa cenama, nemoj da brineš timovi stručnjaka to određuju.
Opet i ksiaomi ima lepe displeje na mobilnim telefonima a televizore sam gledao samo na recenzijama. Pitanje je kakvi su sa spamom jer me preko telefona ubijaju. Isključim u svakoj app spam i posle nekog vremena se opet aktivira.
Gledao sam sad skoro 4k teslu i hisense i neki ozon na recenzijama imaju fenomenalne slike e sad kakvi su danas uživo nemam pojma.

Pre nekog vremena sam na slepo kupio neki jtc 4k bio jeftin, star manje od godinu dana. Slika prelepa, kolorit, oštrina ali zato meni kada se skloni ostaje po minut onako prozirno i polako nestaje. Jezivo. Posle sam čitao da je to česta pojava kod jeftinih panela mada sam ja to video prvi put uživo. Doplatio i zamenio za nešto drugo.

I naravno gledaj što dužu garanciju, stavi pozadinsko na 50-60% i uživaj. Nadam se da sam barem malo pomogao :)
Glup narod bira glupu vlast!

Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: 4K TV: Tesla vs Xiaomi,sta kupiti

[ Pregleda: 181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.