Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.

[ Pregleda: 164 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Somi04
Nema

Član broj: 345573
*.mbb.telenor.rs.

icon Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.02.12.2020. u 21:08 - pre 3 meseca
Pozdrav svima!!! Potrebna mi je pomoc oko gore navedenog televizora u pitanju je neka marka quart led televizor je u pitanju inace problem je u osvetljenju e sad hteo sam da se savetujem sa nekim posto mislim da nije led traka problem vec napajanje. Naime kada je televizor radio pre nekih godinu dana slika se samo pojavljivala i nestajala i onda je samo od jednom nestala da li su to ipak diode ili je mozda napajanje inace na napajanju je bila jedna mala plocica sa nekom elektronikom da li je to neka filterska ploca i regulaciona ili?

Odgovor na temu

yz7myg
Radak Bogoljub
QTH Gardinovci KN05BE

Član broj: 48822
*.dynamic.isp.telekom.rs.

+71 Profil

icon Re: Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.06.12.2020. u 17:50 - pre 2 meseca
Otvoriš tv premeriš koji napon ide na trake,premeriš i trake sa testerom za diode kada si siguran šta nevalja onda misliš šta ti je činiti.Nositi kod majstora ili sam popravljati.
YU2MYG
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.

Odgovor na temu

Somi04
Nema

Član broj: 345573
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.13.12.2020. u 21:24 - pre 2 meseca
Najverovatnije su diode, nisam primeto ali su bila dva kondenzatora koji su bila naduvana i nisu davala nikakv napon i nakon zamene napon je bio tu ali opet nije bilo osvetljenja. Najverovatnije cu ga nositi kod majstora.

Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Quart LD-23 TV problem sa osvetljenjem.

[ Pregleda: 164 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.