Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Traže se specijalisti za Bitcoin recovery/povratak i savetovanje/programiranje za kripto valute

[es] :: Cryptocoins :: Traže se specijalisti za Bitcoin recovery/povratak i savetovanje/programiranje za kripto valute

[ Pregleda: 111 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ahitempman
N/A
N/A

Član broj: 343543
2601:586:c403:27e0:c5ba:3f57..

icon Traže se specijalisti za Bitcoin recovery/povratak i savetovanje/programiranje za kripto valute23.05.2020. u 05:29 - pre 2 dana i 13h
Dobar dan.

1. Potreban je povratak Bitcoin-a zbog nepostovanja ugovora. Procena jednog americkog hakera je 7-8 sati, floridske advokatske kompanije 7-8 dana itd.

2. Hteo bih da iskoristim okolnost da povodom ovoga, ali i za daljnju suradnju - savetovanje i programiranje na projektu kripto valute, uspostavim kontakt sa programerima koji vole muziku Discipline Kicme i/ili EKV. (takodjer video & pic editing)

Detalji i kontakt putem privatne poruke na ovom forumu ili email na protonmail.com na isto korisnicko ime. Hvala!

Odgovor na temu

Ali Imam

Član broj: 341650

+79 Profil

icon Re: Traže se specijalisti za Bitcoin recovery/povratak i savetovanje/programiranje za kripto valute24.05.2020. u 10:14 - pre 1 dan i 8h
Kripto forum na elitesecurity jedva da neko prati.
A ko prati uglavnom su besposličari.
Da bih podigao zainteresovanost dodajem ovaj komentar.

Očigledno si naivan kad si poverovao nekom kripto mangupu.
Hakera se drži podalje.
Ja sam haker amater i nemam nameru nikome da platim za BTC
nego gledam da ukradem od neke alamunje kao što je Doktor Hlad.
Dakle, ne kradem od sine ribe nego baš baš od somova.

Za advokata je garant da će te dobro odrati ali nema garancije da će postići bilo šta.
Zato ništa ne plaćaj unapred.

Ako uzmeš hakera za saradnju na osnovu čega si zaključio
da te haker neće prevariti kao što si već prevaren?

Odgovor na temu

[es] :: Cryptocoins :: Traže se specijalisti za Bitcoin recovery/povratak i savetovanje/programiranje za kripto valute

[ Pregleda: 111 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.