Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srpsko pravosuđe i moral

elitemadzone.org :: MadZone :: Srpsko pravosuđe i moral

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11351 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

la.linea

Član broj: 330437
Poruke: 98



+151 Profil

icon Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 19:04 - pre 103 meseci
Prosto sam pobesneo kada sam čuo da je retardiranom Kristijanu Goluboviću odloženo služenje zatvorske kazne zbog "ugovornih" obaveza?!
Verovatno radi na edukaciji omladine Srbije a nama, starijim žiteljima, da objasni šta su to prave vrednosti?!
Da li je moguće da Srbija nema više ni trunke stida i morala?
Ja sam prosto razočaran u ovu zemlju posle ovakve sramne odluke sudskih organa!
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 19:26 - pre 103 meseci
dobro. i?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 20:33 - pre 103 meseci
Pa ako si razočaran u ovu zemlju...ne razumem u čemu je problem? svi koji su u ovu zemlju razočarani odlaze u inostranstvo da iz istoga pljuju po zemlji koja ih je odhranila? dobro..nezadovoljan si i? što ne kukaš na račune? na režije? na higijenu? komunalnu policiju? na milion drugih stvari..šta si se uhvatio jedne bitange kada ti po zemlji šetaju mnogo veće bitange kojih bi se trebao plašiti..a ne jednog lažova koji skuplja kintu po televiziji :D
 
Odgovor na temu

la.linea

Član broj: 330437
Poruke: 98



+151 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 20:50 - pre 103 meseci
^Šta reći a ne prekrstiti se?
Što trpaš babe i žabe ako sam naveo da se moje pisanje odnosi na sudstvo? Natrpao si gomilu besmislica koje, nadam se, ti razumeš?
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 21:02 - pre 103 meseci
Možda nije bas trenutak i mesto ali sam se setio izjave Medlin Olbrajt iz 1993 g. "Vraticemo Srbe u srednji vek". Vidi se da je ta politika i dalje u kontinuitetu tako da ovu temu a i mnogo toga možemo kroz tu izjavu posmatrati.
 
Odgovor na temu

Vasastajic

Član broj: 318049
Poruke: 1



+3 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 21:06 - pre 103 meseci
Ja sam uocio tu pojavu pre svih vas ovde, samo sam zaboravio da je analiziram i da vam je objasnim.
Imam jednog druga on je sudija, ponekad pijemo pivo zajedno, sve u vezi pravosudja sam naucio od njega.

 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 21:18 - pre 103 meseci
Citat:
la.linea:
^Šta reći a ne prekrstiti se?
Što trpaš babe i žabe ako sam naveo da se moje pisanje odnosi na sudstvo? Natrpao si gomilu besmislica koje, nadam se, ti razumeš?


što..a jbg zbog ovoga..

Ja sam prosto razočaran u ovu zemlju posle ovakve sramne odluke sudskih organa!

:D
 
Odgovor na temu

la.linea

Član broj: 330437
Poruke: 98



+151 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 21:29 - pre 103 meseci
Citat:
Lacika.1991: što..a jbg zbog ovoga..

Ja sam prosto razočaran u ovu zemlju posle ovakve sramne odluke sudskih organa!

:D

Da li ti vidiš ili razumeš razliku između režije, higijene, računa i državne institucije, suda?
Očigledno ne pa stoga komentariše kako komentarišeš?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 21:56 - pre 103 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Pa ako si razočaran u ovu zemlju...ne razumem u čemu je problem? svi koji su u ovu zemlju razočarani odlaze u inostranstvo da iz istoga pljuju po zemlji koja ih je odhranila? dobro..nezadovoljan si i? što ne kukaš na račune? na režije? na higijenu? komunalnu policiju? na milion drugih stvari..šta si se uhvatio jedne bitange kada ti po zemlji šetaju mnogo veće bitange kojih bi se trebao plašiti..a ne jednog lažova koji skuplja kintu po televiziji :D


Tacno je to sto si napisao, samo je redosled malo drugaciji.

Ne mozes se razocarati u zemlju, vec se razocaras u ljude koji zive pored tebe (mislim na zajednicu/grad/drzavu, ne mislim na ukucane) i njihov nacin razmisljanja. Ljudi koji zive u tvojoj okolini primereno svojim sposobnostima biraju svoje predstavnike koji se kasnije nazivaju vlast/uprava.
U jednom momentu uvidis ko te okruzuje i pozelis da vise ne delis prostor sa vecim delom tih ljudi (jedan deo je u redu), ali vecina je losa i ta vecina ti zagorcava zivot i zbog toga zelis da odes sto dalje od te vecine ili njihovih predstavnika.
Taj proces trahe vec dugo i sve vise se ubrzava i omasovljava, dobar deo nas setio se nekih svojih predaka i uzeo je identitet/drzavljanstvo tih drugih predaka da bi sto je moguce uspesnije pobegao od ovog drugog (losijeg dela). Tako se taj broj nas koji je otisao i vas koji se spremate da odete sve vise povecava. Ostaju samo oni koji ne mogu da odu ili oni kojima je lepo u uslovima u kojima zive. Tako da u sustinu niko ko je otisao ne pljuje po zemlji, vec pljuje po onima koji su ostali i odrzavaju i podrzavaju stanje u toj zemlji.
Ostaju i velik broj ljudi koji su nezadovljni, ali ne mogu otici, oni su najvece zrtve i pacenici u celoj prici, na njih niko ne pljuje.

Verujem da me razumes.

Kad ti sutra odes iz Srbije neces pljuvati na Srbiju, vec ces pljuvati na sve one koji ce nastaviti da glasaju u velikom broju za iste one koji su na vlasti vec 20 godina i koji nista ne rade da zajednici bude bolje.


 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 22:04 - pre 103 meseci
Inace kad bi napravili neku analizu dogadjaja, manja bruka za pravosudje je odlaganje izvrsenje sankcije Golubovicu od rehabilitovanja Draze Mihajlovica.
 
Odgovor na temu

la.linea

Član broj: 330437
Poruke: 98



+151 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 22:23 - pre 103 meseci
Citat:
2012: Inace kad bi napravili neku analizu dogadjaja, manja bruka za pravosudje je odlaganje izvrsenje sankcije Golubovicu od rehabilitovanja Draze Mihajlovica.

Sad mi je jasno zašto ti se mnogi obraćaju sa "konjislave"!
Treba biti neverovatno ...pa stavljati u ravan jednog Đenerala i jednog kromanjonca!
Jedino ako ti kromanjonac nije bliži po shavatanjima?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 23:23 - pre 103 meseci
Citat:
la.linea: Sad mi je jasno zašto ti se mnogi obraćaju sa "konjislave"!
Treba biti neverovatno ...pa stavljati u ravan jednog Đenerala i jednog kromanjonca!
Jedino ako ti kromanjonac nije bliži po shavatanjima?


nista tebi nije jasno, a najmanje ono sto sam ja napisao.
Nema nikavkog poravnanja Golubovica i Mihajlovica, oni se ne mogu ravnati. Golubovic je uzimajuci svo zlo koje je naneo drustvu i zajednici u kojoj zivi pravo nevinasce i pionircic prema zlu koje je naneo Draza Mihajlovic.
U tom kontekstu pravosudni sistem koji je spreman i sposoban da rehabilituje Drazu Mihajlovica, nema se sto stideti odlukom da nekome pomeri izvrsenje kazne zbog neke glupe emisije.

To je isto kao kad bi imali sud koji oslobodi nekoga zbog silovanja, a onda se cudimo kako je taj isti sud mogao da pomeri isvrsenje sankcije nekome ko je javno pokazivao kitu.



 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 23:34 - pre 103 meseci
Citat:
2012Golubovic je uzimajuci svo zlo koje je naneo drustvu i zajednici u kojoj zivi pravo nevinasce i pionircic prema zlu koje je naneo Draza Mihajlovic.


Greska je sto JBT nije rehabilitovan, on je veca steta bio za drustvo i zajednicu od DM.
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 23:45 - pre 103 meseci
Citat:
DusanSukovic: Greska je sto JBT nije rehabilitovan, on je veca steta bio za drustvo i zajednicu od DM.


Ko je JBT?
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral03.11.2015. u 23:53 - pre 103 meseci
Drug Tjopavi, identitet poznat samo arhivaru Kominterne...
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral04.11.2015. u 00:08 - pre 103 meseci
Možda je Kristijanu odsluženje kazne već počelo. Zatvoren je, bavi se da kažemo društveno korisnim radom i pod stalnim je budnim okom velikog broja ljudi tako da nemože da napravi ništa protivzakonito i prodje ne kažnjen. Možda daje honorar u humanitarne svrhe. Pod takvim uslovima meni nebi smetalo da služi deo kaznu tako.
Ima mnogo većih kriminalaca koji su zatvor videli samo spolja. Ne znam kada je dotični imao vrenena da se bavi nekim ozbiljnijim kriminalom.
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral04.11.2015. u 00:44 - pre 103 meseci
Citat:
la.linea:
Prosto sam pobesneo kada sam čuo da je retardiranom Kristijanu Goluboviću odloženo služenje zatvorske kazne zbog "ugovornih" obaveza?!
Verovatno radi na edukaciji omladine Srbije a nama, starijim žiteljima, da objasni šta su to prave vrednosti?!
Da li je moguće da Srbija nema više ni trunke stida i morala?
Ja sam prosto razočaran u ovu zemlju posle ovakve sramne odluke sudskih organa!

Pa verovatno ima veze s tim sto bi mu sud napravio finansijsku stetu koju bi posle drzava morala da plati. Plus uticaj Mitrovica i to je to.
A on nije kriv sto ga nisu zatvorili pre sklapanja ugovornih obaveza.
Citat:
DusanSukovic:
Greska je sto JBT nije rehabilitovan, on je veca steta bio za drustvo i zajednicu od DM.

Ne podnosim Vodje , totalitarne rezime (svih oblika - od poglavica , preko monarhija do komunista i 'demokratskih' diktatora) ali cinjenica je da Tito (niti iko od podredjenih , za razliku od 'Djenerala & Co.) nije saradjivao s nacistima i da je ovaj narod za vreme istog ziveo najbolje u svojoj istoriji (i skoro sigurno bolje nego sto ce ikada ziveti).
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral04.11.2015. u 01:10 - pre 103 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Drug Tjopavi, identitet poznat samo arhivaru Kominterne...


Ne znam za nikakvog druga Tjopavog, tako da ne mogu da razumem o cemu ti pises.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral04.11.2015. u 02:19 - pre 103 meseci
Citat:
2012: Ne znam za nikakvog druga Tjopavog, tako da ne mogu da razumem o cemu ti pises.


Pomocu ti u mozgalici: I tjopavi I Draza Mihajlovic su odlikovani tokom ww1: prvi je odlikovan za vreme kampanje 1915 u Srbiji kao feldwebell K.u.K monarhije, drugi tokom proboja Solunskog Fronta kao porucnik srpske armije.
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Srpsko pravosuđe i moral04.11.2015. u 02:34 - pre 103 meseci
I
Citat:
Homer J. Simpson: Ne podnosim Vodje , totalitarne rezime (svih oblika - od poglavica , preko monarhija do komunista i 'demokratskih' diktatora) ali cinjenica je da Tito (niti iko od podredjenih , za razliku od 'Djenerala & Co.) nije saradjivao s nacistima i da je ovaj narod za vreme istog ziveo najbolje u svojoj istoriji (i skoro sigurno bolje nego sto ce ikada ziveti).


Ja ne podnosim Vodje, mesije, pisce govora Mike Spiljka, a jos vis drkadzije i ulizice istim likovima, googlaj martovski pregovori iliti kako je Peko Dapcevic Isao 1943 u Zagreb da dovede drugu starom ljubavnicu jer mu je sex life bio los u trupi.



[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 04.11.2015. u 07:07 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Srpsko pravosuđe i moral

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11351 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.