Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a

elitemadzone.org :: MadZone :: Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a

[ Pregleda: 2592 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+595 Profil

icon Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a23.10.2014. u 13:35 - pre 115 meseci
Nisam bas vican ovim modernim tehnologijama cirkulacije novca pa imam par pitanja,citao sam dosta po netu ali mi se dosta zbrkalo,verujem da ima neko sa plasticnim objasnjenjem. Trebalo bi da dobijam na mesecnom nivou lupam 100-300-500$ iz Rusije pa me zanima najjednostavniji nacin za to. Naravno znam da je to western union ali posto deru zanima me neka alternativa I video sam da bi Skrill mogao biti dobra stvar. E sad posto nisam neke stvari shvatio zanima me da li kada jednostavno otvorim Skrill racun trebam da ga verifikujem na neki nacin da bih mogao da podizem novac I da li ga oni meni jednostavno mogu uplacivati kreditnom karticom preko neta tako sto cu samo dati broj racuna? Takodje me zanima za kasnije ako bih ja zeleo da uplacujem neki novac na racun ili ga podizem da li u nekoj nasoj banci moram imati devizni racun I raditi neke verifikacije I slicno ili mogu sa dinarskog racuna I obicnom electron karticom uplacivati na njega I takodje na njega novac povlaciti uz konverziju dinar-euro?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a23.10.2014. u 17:03 - pre 115 meseci
Imas vise tema na Elitesecurity.
Koristi pretragu.

Npr:
Moneybookers I zemlja Srbija
Moneybookers verifikacija kartice

Ako ne nadjes odgovor, postavi tamo pitanje pa cemo tamo odgovarati
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+595 Profil

icon Re: Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a29.10.2014. u 13:53 - pre 115 meseci
Hvala!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Slanje novca u Srbiju,koriscenje Skrill-a

[ Pregleda: 2592 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.