Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc

elitemadzone.org :: MadZone :: Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc

[ Pregleda: 3206 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZokaBa
Zoran Gakovic
Banja Luka
Srbac

Član broj: 323067
Poruke: 6
..able.dyn.broadband.blic.net.



+4 Profil

icon Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc02.07.2014. u 15:21 - pre 119 meseci
Poz.ljudi imam topic sto sam napisao da sam poceo da bildam sa tegovima od 12 godine i do sad ima rezultata ali vidim da sam mlad i da sam pogrijesio u zivotu :) Mnogo ljudi mi je na forumu pomoglo da se odlucim za ispravan stav u zivotu..Odlucio sam da se bavim Street workoutom ili nekim treninzima gdje cu razviti snagu,izdrzljivost brzinu :) ako zna neko neka se javi :)
Imam 15 godina fino sam razvijen i nisam pocetnik,sve cu uraditi samo da imam zdrav zivot,nemam parkova gdje su sipke za SW ali kod kuce cu nesto da osmislim :) imam 60 KG ne jedem slatko i trudim se dosta proteina da unesem jedem 5-6 puta na Dan :) Trcim i radim sve sto mi pada na pamet ali meni treba pravi program ako moze pomoc hvala :)
Help
 
Odgovor na temu

janus
sinisa eterovic

Član broj: 26596
Poruke: 181
*.dynamic.sbb.rs.



+34 Profil

icon Re: Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc08.07.2014. u 13:02 - pre 119 meseci
Ajde prvo da nademo objasnjenje definicije "pravi program"
 
Odgovor na temu

Mono1

Član broj: 328957
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc09.05.2015. u 11:46 - pre 109 meseci
Meni se svidja Street Workout. Mozda ove fotografije ti mogu biti od pomoci: https://www.google.rs/search?q...bfU7-NgcgM&ved=0CAYQ_AUoAQ ;
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc09.05.2015. u 12:19 - pre 109 meseci
Prvi put za street workout sam čuo pre 5 godina, kad sam video ovaj klip.
Moje mišljenje je da je bolje nego bilo kakva teretana...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ako se neko Razumije u Street Workout ili neke treninge snage Pomoc

[ Pregleda: 3206 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.