Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pitanje zašto je premešteno moje pitanje o Hidrostau

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Pitanje zašto je premešteno moje pitanje o Hidrostau

[ Pregleda: 3098 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bora Radar

Član broj: 276752
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Pitanje zašto je premešteno moje pitanje o Hidrostau18.10.2013. u 16:23 - pre 128 meseci
Bakara , Java i Vladd,

Pošto nisam znao kako i gde da postavim pitanje o HIDROSTAU. Molim Vas objasnite mi primerom kako i gde sam trebao da postavim pitanje.

Vi ste premestili moje pitanje,da li će biti uočljivo onima koji znaju i žele da mi daju odgovor.
Tamo gde ste premestili moje pitanje o HIDROSTATU,ne piše o njegovom načinu rada i o radnjama koje izvršava. Zato želim da dobijem odgovor na tražena pitanja.Molim Vas pomozite.
Srdačno zahvalan.
Bora Radar.
 
Odgovor na temu

vladd

Moderator
Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pitanje zašto je premešteno moje pitanje o Hidrostau18.10.2013. u 17:15 - pre 128 meseci
Kao prvo, kasno je KO je obavio premestanje.
Jos jasnije je ZASTO je to uradjeno. Preseljeno iz "opstedrustvene", pa jos "mad", u zonu tehnike, gde i pored manje poseta nego na Mad Zone, pristigne brojcano vise tehnicki spretnih korisnika.

Ako mugi junuzovic nije dao zadovoljavajuci odgovor, moze se prosiriti smer pitanja, prema ovim ili onim detaljima...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Pitanje zašto je premešteno moje pitanje o Hidrostau

[ Pregleda: 3098 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.