Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sportske kladionice u Austriji :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Sportske kladionice u Austriji :)

[ Pregleda: 8262 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 18:54 - pre 131 meseci
Pozdrav ESovci,
Kako sam ja veliki ljubitelj sportskih kladionica a uskoro idem za Grac zanima me da li znate neku sportsku kladionicu tamo, u Austriji? Ja sam bio samo 3 puta prosle godine i nisam uspeo pronaci ni jednu! :)
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 20:12 - pre 131 meseci
Nećeš ni naći, nemaju oni naš tip kladionica. Probaj poštu, neke pumpe, ili državnu lutriju, negde će biti već da se odigra nešto. Pozdrav
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 20:13 - pre 131 meseci
Znaci dok sam tamo da lepo uplatim novac na karticama za online kladjenje... :/ Steta, mislio sam da imaju kladionice poput ovih nasih pa da uzivam i tamo u svojim omiljenim sportovima, tenis i fudbal. :)
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 20:18 - pre 131 meseci
Ne drži me za reč, imaš ti ponude tamo i toga, ali ne znam na koji način. Recimo u slo je rešeno tako što na internetu nađeš ponudu https://www.e-stave.com/ i sa šiframa možeš platiti u pošti, kiosku, pumpi, gde ima nalepnica estave.

Ima u pošti i neki aparat sa njihovom stranom gde možeš pogledati parove.
 
Odgovor na temu

skocimish
Zemun

Član broj: 133188
Poruke: 153
*.adsl.eunet.rs.



+41 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 20:50 - pre 131 meseci
Da imaju kladionice poput naših, propali bi kao nacija.
Tamo se narod zanima svačim osim zaluđivanjem i gubljenjem vremena i novca.
dobro je...
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 20:57 - pre 131 meseci
To nije istina, itekako oni bacaju pare na eurojackpot, klađenje, itd. Jedina razlika je što ne veruju da mogu samo od toga da žive, kao dobar deo naših 'zaluđenika'
 
Odgovor na temu

skocimish
Zemun

Član broj: 133188
Poruke: 153
*.adsl.eunet.rs.



+41 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 21:02 - pre 131 meseci
Pa to je, ne stanuju po kladionicama.
dobro je...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)05.07.2013. u 21:11 - pre 131 meseci
Citat:
ptak 13.: Pozdrav ESovci,
Kako sam ja veliki ljubitelj sportskih kladionica a uskoro idem za Grac zanima me da li znate neku sportsku kladionicu tamo, u Austriji? Ja sam bio samo 3 puta prosle godine i nisam uspeo pronaci ni jednu! :)

Admiral, Wettpunkt, Cashpoint, Tipco, Wetten, Hattrick... Imaš ih u Gracu 100-150 ovih legalnih, a ovih nelegalnih bar par stotina... Dobra stvar sa ovim nelegalnim je što u njima ne moraš da znaš Nemački, jer ga verovatno ni zemo koji radi na blagani ne zna...
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)06.07.2013. u 19:42 - pre 131 meseci
Hehe da se razumemo, ni ja ne stanujem niti smatram da od kladionice mogu da zivim. Ali volim da se kladim i pogadjam rezultate, gemove, poene... recimo juce sam pogodio 3:2 Novak, ali sam pao na Mareja jer sam ocekivao da ce izgubiti dva seta. :)

Hvala @Ventura,vrlo rado cu se potruditi da ih pronadjem i posetim. Jesu li ih posecivao nekada? :) Sada vidim da su igre i kvote gotovo iste kao i kod nas. A pored pojedinih sam prosao na stotine puta a da nisam znao da su kladionice. :)
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Sportske kladionice u Austriji :)07.07.2013. u 14:06 - pre 131 meseci
Citat:
ptak 13.: Hehe da se razumemo, ni ja ne stanujem niti smatram da od kladionice mogu da zivim. Ali volim da se kladim i pogadjam rezultate, gemove, poene... recimo juce sam pogodio 3:2 Novak, ali sam pao na Mareja jer sam ocekivao da ce izgubiti dva seta. :)

Hvala @Ventura,vrlo rado cu se potruditi da ih pronadjem i posetim. Jesu li ih posecivao nekada? :) Sada vidim da su igre i kvote gotovo iste kao i kod nas. A pored pojedinih sam prosao na stotine puta a da nisam znao da su kladionice. :)


e-stave u sloveniji je drzavna lutrija i blago receno je presmesna ponuda igara a o kvotama da ne pricam. Niko ko se iole razume u klaionicu ne bi ni centa tamo odigrao. Dakle njih preskoci.

Sto se tice ovih austrijskih (Wettpunkt, Wetten, Hattrick), i one nisu nista specijalno, npr nema toliki izbor igara kao kod srpskih kladionica a i nisu bas poznate po dobrim kvotama.
Svakako je savet da zaobidjes i njih, i otvoris nalog na nekoj ozbiljnoj online kladionici i igras iz fotelje. Na kraju i vecina srpskih kladionica ima online kladjenje samo sto ces morati nekoga u Srbiji da imas da ti uplacuje ili eventualno podize novac.



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sportske kladionice u Austriji :)

[ Pregleda: 8262 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.