Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najnovija "fora", lazni dugovi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Najnovija "fora", lazni dugovi

[ Pregleda: 2736 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shadow-bg
Ciric Vukasin
Preduzetnik
Beograd

Član broj: 189835
Poruke: 313
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.bgwireless.net


+293 Profil

icon Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 11:04 - pre 131 meseci
Najnovija "fora" za uzimanje para ljudima. Koristim Telenor godinama. Redovno placam racune, nemam nikakvih dugova. Zovu me pre neki dan iz "Telenora", vezi neplacenog duga. Prvo nisu znali na koga se vodi telefon. To mi odmah bilo sumnjivo. Pitam za koji mesec nije placeno da pogledam izvode iz banke, ne znaju. Tu ja kazem da bi to Telenor trebao da zna, i da mislim oni nisu Telenor. Tu operater kaze da oni i nisu Telenor nego agencija za uterivanje dugova. Samo sam im rekao da nemam nikakvih dugovanja i da vide sa Telenorom o cemu se radi. Kraj. Sledeceg dana drugi operater "Telenor"-a me zove da odmah isplatim dug. Oteram ga u PM. Treceg dana me opet zovu da mi prete sudskom tuzbom zbog duga. I njega oteram u PM. Odem danas do Telenora da ih pitam o kom dugu se radi, Telenor mi kaze da nemam nikakav dug, niti sam imao i da ne znaju o cemu se radi.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
212.178.245.*

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 11:15 - pre 131 meseci
Možda bi najbolje bilo da obavestiš policiju.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 13:10 - pre 131 meseci
Citat:
Burgos: Možda bi najbolje bilo da obavestiš policiju.


hahahahahahahahahahahahahahahaha...............
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 13:17 - pre 131 meseci
E da si ti ziv i zdrav, ja vec 3 godine imam neplaceni izmisljeni dug VIPa :) Ne placas nista i zdravo, nek te tuze, onda pod krivicnom odgovornoscu moraju da predaju sluzbenu ispravu kojom dokazuju tvoj dug. Ovako ih samo odje*es, narocito ove lihvare iz agencija za dugove i slicne.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

shadow-bg
Ciric Vukasin
Preduzetnik
Beograd

Član broj: 189835
Poruke: 313
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.bgwireless.net


+293 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 14:41 - pre 131 meseci
@Burgos
Kad budem saznao ime doticne agencije za dugove koja me uznemirava, onda policija moze da pokusa da ih nadje (ako su uopste registrovani u APR) i opomene("nemojte to da radite"). Jer prepaid brojeve sa kojih zovu ne mogu da nadju. Pogotovo to sto mi nisu pretili smrcu. Ovo su reci policajca kad sam otisao da prijavim uznemiravanje. U prevodu, ja sam obicna buranija za policiju i nece da se cimaju. U telenoru su blokirali telefone sa kojih su me do sad zvali, ali ovi samo menjaju brojeve, tako da mi to nije od pomoci.

Nisam napisao ovo da bih od vas trazio pomoc, jer mi ne mozete pomoci, poenta moje poruke je bila da mozete svojim poznanicima,prijateljima i familiji (posto cenim da ako ste na ES da necete nasesti na ovakve prevare) pomognete da ne postanu zrtve najnovije vrste prevare. A u policiji su mi rekli da nas ima preko stotinu vec sa ovim problemom. Samo sto je vecina nasela na tu pricu i uplatili su im pare, pa su posle saznali da nisu ni imali nikakav dug pa su dosli u policiju. A posto doticni prevaranti traze da im se plate cifre manje od 15000din, policija ne moze da ih ganja po sluzbenoj duznosti, nego moras privatnu tuzbu.

@mmix
Pa eto, saznao sam i da par mojih prijatelja ima isti problem. Ja sam jos i "dobro" prosao. Mene zovu jednom dnevno. Saznao sam da neke zovu i par puta dnevno. A mojoj drugarici stizu i pisma na kucnu adresu od advokatske kancelarije iz NS koja ne postoji. Pitaj boga koliko njih se upecalo na ovu foru. Strasno koliko smo nemocni da se odbranimo od ovakvog maltretiranja.
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 19:48 - pre 131 meseci
Ti u policiji ili nemaju pojma sta pricaju i totalno su nesposobni ili su umesani u to.
Granica odavno nije 15.000 nego 5.000 , za nalazenje prepaid brojeva je potreban 1min vise nego za postpaid a i ti 'osteceni' (naivcine) su 'dug' uplatili na neki racun ciji vlasnik se moze naci za 5min ...
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
212.178.245.*

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Najnovija "fora", lazni dugovi26.06.2013. u 20:03 - pre 131 meseci
Ako ti nisu potrebni pozivi sa nepoznatih brojeva, samo Call blocker, dozvoliš samo kontakte iz imenika - tako sam se ja rešio hiljade poziva klima servisa i sličnih godišnje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Najnovija "fora", lazni dugovi

[ Pregleda: 2736 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.