Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Savet za parkiranje u Budimpešti

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Savet za parkiranje u Budimpešti

[ Pregleda: 4474 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

btomic
Branislav Tomić
Nezaposlen
Novi Beograd

Član broj: 296011
Poruke: 24



+196 Profil

icon Savet za parkiranje u Budimpešti12.06.2012. u 15:13 - pre 144 meseci
Planiramo da ostavimo auto u Budimpešti na 6 dana i ne koristimo ga (u međuvremenu putovanje nastavljamo vozom). Da li je parking besplatan na periferiji grada (bolje rečeno van centra) i da li bi to bilo bezbedno? Informacije koje sam našao uglavnom govore da se parking plaća i da postoje parking-metri ali ne mogu da verujem da je tako i izvan šireg centra.
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Savet za parkiranje u Budimpešti13.06.2012. u 07:24 - pre 144 meseci
Besplatno jeste.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Savet za parkiranje u Budimpešti13.06.2012. u 09:48 - pre 144 meseci
Imas i varijantu sa aerodromskim long-term parkingom. Kosta oko 30e (10k HUF) za do 8 dana i parking je ogroman (ima sigurno bar 1000 mesta). Sad, sto se tice bezbednosti ne znam, nama nisu dirali kola ali ja svejedno nista ne ostavljam da privlaci paznju i skidam akomulator u gepek :) Sad kako da stignes do voza, to ne bih znao da ti kazem, ali pretpostavljam da ima neka tramvajska linija koja povezuje aerodrom i glavnu zeleznicku.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Savet za parkiranje u Budimpešti13.06.2012. u 10:00 - pre 144 meseci
Citat:
mmix: i skidam akomulator u gepek :)


to mmix-e Srbine ! Store-maj !
 
Odgovor na temu

btomic
Branislav Tomić
Nezaposlen
Novi Beograd

Član broj: 296011
Poruke: 24



+196 Profil

icon Re: Savet za parkiranje u Budimpešti14.06.2012. u 09:20 - pre 144 meseci
Poslao sam upite za parking u hotelima na periferiji grada kao i u blizini železničke stanice (što nam odgovara). Jedan od ljudi koji se javio (iz hostela u blizini Keleti stanice) posavetovao me je da je policijska stanica odmah pored njih i da je na ulici besplatan parking. Pošto postoje i bezbednosne kamere policije svuda okolo smatra da praktično nema bezbednijeg besplatnog parkinga u gradu. Rešili smo tako da uradimo, nadamo se da ćemo naći slobodno mesto.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Savet za parkiranje u Budimpešti

[ Pregleda: 4474 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.