Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snuker na Eurosportu!

elitemadzone.org :: MadZone :: Snuker na Eurosportu!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45878 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gedora357

Član broj: 302604
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 14:29 - pre 145 meseci
Povremeno pogledam snuker i divim se komentatorima kako lupetaju!Gospodo draga ako nešto ne znate onda prvo proverite podatak pa ga iznesite!Razdaljina izmedju kugli se iskazuje u STOPAMA i INČIMA jedan INČ za vašu informaciju iznosi 2.54 cm a jedna STOPA ima 12 INČA, pa sami izračunajte razdaljinu kugli! Odnosno 9" i 7` je DEVET STOPA I 7 INČA!
PS:Namerno nisam pisao mere na Engleskom nego po Vuku da momci mogu da razumeju!!!!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9505
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 14:36 - pre 145 meseci
E nek' si im rekao !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 14:37 - pre 145 meseci
Inci se oznacavaju sa '' a feets(stopa) sa ' tako da je to sto si napisao u stvari 9 inca i 7 stopa.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 16:51 - pre 145 meseci
Ja snooker ne propuštam, uredno ga gledam i na ES i direktno na satelitu (pa i ovog trenutka dok pišem). Ne znam za šta konkretno kritikuješ voditelje, ali sasvim su korektni, dobro poznaju i igru. Ja sam čuo da su veličinu stola, kugli i rupa izgovorili u metričkom sistemu što je za nas ovde sasvim opravdano. Snooker je za Srbe nova igra, a komentatori moraju biti prilično univerzalni jer su komentatori ES-a, a ne snookera pa nije ni moguće naći baš neke posebne eksperte. A nije ni potrebno. Prema tome po meni su komentari sasvim solidni i na mestu. Uostalom slušaj Engleze direktno na satelitu pa ćeš videti da nisu ništa ni bolji ni drukčiji. U direktnom prenosu Englezi dodatno razgovaraju sa učesnicima i sa poznatim igračima koji daju svoja zapažanja i komentare pa je to kvalitet više.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 17:53 - pre 145 meseci
Sramota ziva!!!

Gospodo, molim da obratite paznju ubuduce!
 
Odgovor na temu

Nothingman

Član broj: 31375
Poruke: 308
95.180.83.*



+112 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 19:12 - pre 145 meseci
ES forum i ES kanal, skoro pa isto :D
Q: Are there really any systems where
void main() doesn't work?
A: It has been reported that programs using void main() can crash.
Q: The book I've been using, _C Programing for the Compleat Idiot_,
always uses void main().
A: Perhaps its author counts himself among the target audience.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 19:50 - pre 145 meseci
Istina engleski komentatori su mngoo zanimljiviji al ipak oni to prenose vise decenija za razliku od ovih nasih pilica.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 20:47 - pre 145 meseci
Citat:
Povremeno pogledam snuker i divim se komentatorima kako lupetaju!Gospodo draga ako nešto ne znate onda prvo proverite podatak pa ga iznesite!Razdaljina izmedju kugli se iskazuje u STOPAMA i INČIMA jedan INČ za vašu informaciju iznosi 2.54 cm a jedna STOPA ima 12 INČA, pa sami izračunajte razdaljinu kugli! Odnosno 9" i 7` je DEVET STOPA I 7 INČA!
PS:Namerno nisam pisao mere na Engleskom nego po Vuku da momci mogu da razumeju!!!!

O cemu ti to?
Napisi konkretno sta su pogresili.
Inace i ja pratim snuker cesto a obavezno tokom svetskih prvenstava i mogu da kazem da komentatori (barem onaj od juce) uopste nisu losi. Odlicno objasnjavaju pravila i pojasnjavaju neobicne situacije. Uglavnom i pogode sta ce da odigraju igraci i kada ce da bude sejfti udarac. Mozda ponekad i ugnjave sa objasnjavanjem ali to sigurno prija neupucenima u sport.
Uglavnom vise nego korektno i bolje od bilo kog komentatora fudbala ili kosarke.
 
Odgovor na temu

gedora357

Član broj: 302604
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 22:00 - pre 145 meseci
Ja o tome da momci komentarisu

da se razdaljina oznacava u incima,niko od njih ne pominje stope!!!!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 22:15 - pre 145 meseci
Obozavam snooker i pratim ga, ali mi nesto i nisu bitni komentatori i vise bih volio da ih i nema. Inace, Engleski komentatori su skroz OK.
Pozz!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 23:36 - pre 145 meseci
Nije baš tema ali možda neko zna.

Da li u Beogradu (ili bližoj okolinini) ima stolova za karambol. I to onaj bez rupa, bez kiće, bez ičega samo tri kugle i sto (poželjno veliki)?


Poz.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!03.05.2012. u 23:44 - pre 145 meseci
Ne znam za to ali za snooker je bio u domu omladine.
 
Odgovor na temu

gedora357

Član broj: 302604
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 07:22 - pre 145 meseci
Stolova za karambol je bilo na Adi Ciganliji i oni ne mogu biti veliki kao stolovi za snuker,snuker solove imas u Zemunu i bio je jedan u holu bioskopa Partizan!
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 07:36 - pre 145 meseci
Bio je ranije jedan karambol sto u Požarevcu, u klubu Professional. Odavno ne idem tamo, tako da ne znam da li je i dalje tamo. Kontakt informacije možeš naći na http://www.bilijar.rs

Ako se ne varam (i ako nije urbana legenda) to je jedan od dva takva profi stola u Srbiji, koji je imao grejače čoje i sl. Na njemu je igrao i trenirao lokalne klince čuveni Deva, jedan od šampiona ovog sporta, koji se proslavio u Nemačkoj...
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 09:12 - pre 145 meseci
Citat:
gedora357: ... snuker solove imas u Zemunu i bio je jedan u holu bioskopa Partizan!
Gde to u Zemunu ima snooker stolova (u množini!)? Ranije je bio jedan u Domu Omladine, kasnije su bila dva ukupno u Beogradu i bio je jedan negde u unutrašnjosti, zaboravih sada tačnu lokaciju. To znači da su se poslednjih godina namnožili pa me zanimaju tačne lokacije mesta gde postoje snooker stolovi.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9505
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 09:20 - pre 145 meseci
Ima snuker sto u Delta Sitiju. Mislim, bar je bio, možda je sklonjen nedavno.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 13:57 - pre 145 meseci
Ima jedan Snuker sto na pocetku Kneza Milosa, gde je Dom Inzenjera. Ne mogu sad tacno da se setim kako se zove klub, ima neko cudno ime mislim. Ali veliki je prostor, imaju jedno 12-14 obicnih stolova i jedan Snuker sto.
Takodje, ko je redovno pratio Snuker, zimus je mogao da cuje i o ovome: http://www.snookerclubbelgrade...klubu-snuker-klub-beograd.html
Sto je verovatno najbolja opcija za ljubitelje Snukera da se oprobaju.

Inace, ne da nije lako, nego je jezivo zaebano. Jednom sam igrao sa burazerom i trebalo nam je vise od sat vremena da kooperativno uteramo sve kugle, a nismo indijanci po pitanju bilijara :D

Sto se tice voditelja, ok su ovi nasi, ali brate mnogo pricaju.
Realno...
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 16:12 - pre 145 meseci
Da, taj sto u Klubu inžinjera i tehničara znam, to je jedan od dva koji su postojali nakon Doma Omladine. Što se tiče snooker kluba nisam znao da su obnovili opremu. Moj komšija je bio prvak Srbije, ali se oženio i odselio pa nemam novih informacija . Moraću da prošetam i sam pogledam kako to izgleda.

Sto u Delti je koliko se sećam namešten samo privremeno u neke reprezentativne svrhe.

Čekam još ovu informaciju za Zemun.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 16:49 - pre 145 meseci
Ako neko zna gde trenutno ima stolova za karambol neka kaze. Nije mi namera da podsticem bilo kakvu polemiku ali sve osim "Sto bez rupa, tri kugle od slonovace, crvena, bela, bela s' tackom, dva stapa sa koskom a ne plastikom (po mogucstvu Buffalo sa crvenom tackom i bez tegova!), kapica koja se lepi, kiks i dvojica!" - to se zove Bilijar. Sve ostalo je igrarija! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: Snuker na Eurosportu!04.05.2012. u 23:32 - pre 145 meseci
OK, hvala na informacijama.

Novajlije su navikle na plastiku tako i da ne znaju kako zvuči kad se sudare dve koske.

Mali sto nije zanimljiv jer se brzo savlada.

Ali pogledaću šta ima na Adi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Snuker na Eurosportu!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45878 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.