Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

tableta za masinu za sudje

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: tableta za masinu za sudje

[ Pregleda: 4753 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

riki_korg
dragan ristic
muzicar
Kos Kamenica

Član broj: 291666
Poruke: 26
178.175.87.*



Profil

icon tableta za masinu za sudje10.10.2011. u 01:09 - pre 152 meseci
Ako je jedna tableta napravljena za masinu koja prima 12 kompleta logicno bi bilo da masina koja prima 6 kompleta koristi polovinu o te jedne tablete. Neradi se o tome zbog ustede vec zbog toga sto je doza praskova velika i masina ga na kraju ne moze oprati tako da na casama ostaju bele mrlje. To sam procitao ovde na forumu i mislim da je to gredka i kod mene zbog tih belih mrlja. Ako neko zna pouzdano da je to tako neka javne i ako je moguce da mi kaze koji je najbolji sjaj koji treba da sipam u dozeru. Ja sam sipao neko sredstvo za ispiranje pa se mislim da nisam i tu napravio gresku
riki
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje10.10.2011. u 08:26 - pre 152 meseci
Mrlje su zbog soli i sjaja. So nije omeksla vodu, a sjaj nije sipan ili je los... Drugi razlog je budjava tableta...
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje10.10.2011. u 16:06 - pre 152 meseci
Šta će ova tema ovde? Moderatoru, grešiš što si odvojio teme. Oni će tamo opet da se zlopate sa tabletama...
 
Odgovor na temu

riki_korg
dragan ristic
muzicar
Kos Kamenica

Član broj: 291666
Poruke: 26
178.175.87.*



Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje11.10.2011. u 15:33 - pre 152 meseci
Neznam sta je ali u zadnje vreme zaista zeza vidi se na casma koje su malo kao zamucene a koristim calgon finis tablete i sredstvo za ispiranje finis i so je iste marke e sad to je masina za 6 kompleta simens ne znam koji model ali ima 4 programa od 45 do 70 stepeni i ima digitalni sat koji meri vreme i kad dodje na nulu ona staje ito je to.Kad otvorim vrata kada program zavrsi vruce je sudje i sve se pusi od pare i sad ja pitam kako da proverim da li greje vodu ili ne mora posto kazem kad otvorim vrata sve je vruce i sudje je suvo. I jos jedna stvar dok radi smem li da polako otvorim vrata kako bi proverio da li rade mlaznice ili se to radi na drugi nacin. Svaka pomoc bi mi dobro dosla zivim u sredini gde je ovo tabu tema jer malo nas ima koji ih imamo pa i nije cudo da ljudi neznaju. Naiso sam na ovaj sajt i zaista ima mnogo tema koje sam procitao pa tako covek moze svasta da nauci od ljudi koji imaju opasno znanje ili neko iskustvo pa tako problemi budu reseni. Pozdrav sa Kosova
riki
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje11.10.2011. u 22:29 - pre 152 meseci
Problem je u "gvirenju" i otvaranju mašine pre vremena. Mašina se otvara 15-20 min. nakon završetka procesa pranja, nikako pre toga!
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.opera-mini.net.



+183 Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje14.10.2011. u 05:36 - pre 152 meseci
^ Zasto masina na bi smela da se otvori odmah po zavrsetku ciklusa???

@Korg sigurno imas regulator kolicine soli za omeksavanje, stavi ga na vecu vrednost.
 
Odgovor na temu

rewqrewq

Član broj: 230083
Poruke: 444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje14.10.2011. u 22:47 - pre 152 meseci
Sme, ali se ne koristi tako. Pusti je da odradi svoj posao do kraja, a kraj nije kad završi pranje, nego kad završi i sušenje.
 
Odgovor na temu

riki_korg
dragan ristic
muzicar
Kos Kamenica

Član broj: 291666
Poruke: 26
178.175.90.*



Profil

icon Re: tableta za masinu za sudje16.10.2011. u 00:05 - pre 152 meseci
E znate u cemu je bila fora. Nije u pitanju bio so ni tableta vec tecni sjaj ili sredstvo za ispiranje, naime je bilo na 3 a ja sam povecao na blizu 5 i sasvim je duga prica. Pere ko luda i svo sudje blista. To sam negse procitao na ovom sajtu i zaista vredi pa svi oni koji znaju i trba da pomazu ljudima u nevolji kao sto sam bio i ja. Lako je pozvati majstora a oni (svaka cast izuzecima) samo dodju konstatuju odrade nesto i uzmu pare a u stvari problem je bio u sto mi nismo znali kako da primenimo hemiju.
riki
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: tableta za masinu za sudje

[ Pregleda: 4753 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.