Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........

elitemadzone.org :: MadZone :: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........

[ Pregleda: 6217 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mihael Kirić
Savo Ničević

Član broj: 16393
Poruke: 301
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........19.02.2004. u 16:53 - pre 244 meseci
During the last boot-up,your system hung for an improper CPU Speed settings.Your system is now working in safe mode.To optimize the system performance and reliabitity,make sure the CPU speed conforms to the specifications of your CPU.

MOŽE LI MI TKO PREVESTI OVAJ TEKST,po mogućnosti da mi možda i objasni.?!.

~~~~~~~~~H~V~A~L~A~~~~~~~~~~~~~
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........19.02.2004. u 17:24 - pre 244 meseci
Kaze da ti procesor ne radi na predvidjenoj brzini i da zbog toga Windows radi u Safe Modu...
Jesi li nesto `cackao` po BIOS-u?
 
Odgovor na temu

RiV
Stockholm

Član broj: 7256
Poruke: 351
*.telia.com



+1 Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........20.02.2004. u 01:21 - pre 244 meseci
Citat:
Mihael Kirić:
During the last boot-up,your system hung for an improper CPU Speed settings.Your system is now working in safe mode.To optimize the system performance and reliabitity,make sure the CPU speed conforms to the specifications of your CPU.

MOŽE LI MI TKO PREVESTI OVAJ TEKST,po mogućnosti da mi možda i objasni.?!.

~~~~~~~~~H~V~A~L~A~~~~~~~~~~~~~


Tokom zadnjeg podizanja sistema (startovanja OS-a iliti paljenja kompjutera na dugme, ne sa shibicom) on se obesio(sistem) tj. pao je jer se nije dig'o!
Znachi nije se podigao jer si chachkao po BIOS-u i podigao clock procesora tj. pokushao si da oscilira malo vishe a on nece pa je pao!
Da bi sve radilo kako bi trebalo vrati se u BIOS i vrati sve na defaults factory settings pa probaj. Inache ce se podizati samo u sigurnosnom modu!
Mogu ja i bolje ali je kasno...............

"Reading computer manuals without the hardware is as frustrating as reading sex manuals without the software."
 
Odgovor na temu

Alt-F4
.scg

Član broj: 17232
Poruke: 219
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........20.02.2004. u 13:00 - pre 244 meseci
Imao sam i ja slican problem, i javljao se povremeno.Ne znam, ali cini mi se da mi se to desavalo samo kad je prostorija u kojoj se nalazi komp. izuzetno hladna, tj. nije bilo grejanja
Koja ti je kofiguracija?Ja imam AMD 2000 XP(radi na 1667 MHz), ploca Asus a7v8x-x(ostalo je cini mi se nebitno).Moze biti da je nesto do kofiguracije?
Ja sigurno nista nisam cackao oko biosa, i problem se desavao povremeno, samo kad poalim racunar.Prethodno je propisno bio izgasen.
BIG pozdrav
Verba volant, scripta manent.
 
Odgovor na temu

Mihael Kirić
Savo Ničević

Član broj: 16393
Poruke: 301
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........20.02.2004. u 14:42 - pre 244 meseci
Imam Intel Celeron 2000MHz(400 BUS),ASUS P4B266,400 BUS,256 DDR,266,SAMSUNG,ATX 300W....
Ma clockao sam procesor na 2666MHz(533 BUS) i ta mi se poruka pojavila tek nakon 5 paljenja računara,i više se nije pojavljala,nisam ga spustio na 2GHz,a uostalom odlićno radi i malo se greje.jako je stabilan
Max.38C..
Što kažete,dali je to u redu??????????
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
195.252.80.*



+105 Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........20.02.2004. u 15:32 - pre 244 meseci
Citat:
Ma clockao sam procesor na 2666MHz


To je zato sto ti procesor radi na djavoljem broju Mhz....nisu to cista posla :))))
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
*.mobtel.co.yu

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........22.02.2004. u 17:01 - pre 244 meseci
a kako bi preveli " JA SAM SVOJ MESEC "
pa " I AM MY MOON" iliti na srpskom aj em maj mun
hahahahaaaaahahaaa
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Tko mo može ovo prevesti:During the last boot-up,your system ........

[ Pregleda: 6217 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.