Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ekstremna desnica sve jača u Evropi

elitemadzone.org :: MadZone :: Ekstremna desnica sve jača u Evropi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7803 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.52.*



+36 Profil

icon Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 12:43 - pre 155 meseci
evropski lideri zabrinuti posle masakra u oslu
Opasno - Skoro da nema zemlje u Evropi u kojoj desničarske partije nemaju predstavnike u parlamentu. Za to je kriv loš ekonomski standard građana, ali odgovornost imaju i stranke na vlasti
Švedska
Stranka Švedska, koja se zalaže za drastično ograničavanje doseljavanja stranaca i ponovno uvođenje graničnih kontrola, u parlamentu zastupljena sa 20 poslanika
Danska
Danska narodna partija, koja ima 25 mesta u parlamentu, u maju izdejstvovala ponovno uspostavljanje granica
Finska
Stranka Istinski Finci na parlamentarnim izborima ove godine osvojila 19 odsto glasova i tako učetvorostručila broj svojih poslanika
Francuska
Stranku Nacionalni front predvodi Marin le Pen, ćerka dugogodišnjeg lidera stranke Žan-Marija le Pena
Britanija
Konzervativno-liberalna koalicija zalaže se za oštrije odredbe za doseljavanje stranaca
Švajcarska
Demokratska unija centra (UDC) uspela je da izdejstvuje raspisivanje referenduma o zabrani minareta
Holandija
Partija za slobodu, čiji je lider Gert Vilders, otvoreno izražava mržnju prema islamu
Nemačka
Radikalne stranke zastupljene u pojedinim opštinskim i pokrajinskim parlamentima
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.57.*



+228 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 14:44 - pre 155 meseci
ja sam o ovome vec pisao i smatram da je potpuno ispravno, medjutim nekome se to ne svidja, pa pokusava da brise moje komentar ili diskusiju skrece u nekom drugom pravcu.
Ja ne vidim logiku da Svedjani ili Norvezani trebaju ili jos gluplje moraju da skupljaju svakojaki sljam po svetu i da ga posle cuvaju, hrane i udovoljavajumu, pri tome ovaj sljam nicim ne doprinosi razvoju tog drustva. Ja da sam vlast negde ne bih dozvoljavao da mi u zemlji boravi stranac koji nema sredstva za izdrzavanje. takodje bih poostrio uslove za dobijanje drzavljanstva, tako da niko ko nema min. 10 radnog staza ne moze dobiti drzavljanstvo, osim u slucajevima ako je stranac ostvario prihode van zemlje, a pare doneo da cuva ili trosi u zemlji.
Najurio bih sve vrste izbeglica i ukinuo bilo kakvu pomoc stranim licima osim ako drzava nema posebne koristi od istih.
Zabranio bih sve vrste obelezja ili nosnji koja nisu svojstvena domacem stanovnistvu.
Sve sto ja zagovaram bice za 5-10 godina primenjeno u praksi, postupak budjenja je poceo i taj proces je tesko zaustaviti.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 14:55 - pre 155 meseci
Od budjenja nema nista -ogromne su svote novca u pitanju .Svako ko dolazi u drugu zemlju trazeci azil je moderni rob .Razmisli malo ... mogu da ogranice (jer im je to u interesu) ali zatvaranje - nikako , ne isplati se bilo kojoj vladi ...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 16:28 - pre 155 meseci
Citat:
konislav:Zabranio bih sve vrste obelezja ili nosnji koja nisu svojstvena domacem stanovnistvu.

Pa barem neku traku oko ruke da im stavis da mozes da ih raspoznajes.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 16:39 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: Ja da sam vlast negde


Ti da si vlast? Pa ti nesretniče ni svojim mislima nisi sposoban da vladaš...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+36 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 16:54 - pre 155 meseci
Moji sledbenici spremni za nove napade

Upozorenje - Anders Brejvik na saslušanju naveo da su još dve ćelije radile sa njim na organizaciji masakra i da one spremaju nove napade. Poremećen um - Norveški ubica ne oseća se krivim za masakr koji je počinio, već kaže da je to uradio da bi spasao Norvešku i celu Zapadnu Evropu od islama
http://www.pressonline.rs/sr/v...ci+spremni+za+nove+napade.html
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 16:57 - pre 155 meseci
konislave, ti da si vlast negde, ljudi bi sami otišli
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 17:16 - pre 155 meseci
Citat:
Pirossi: ljudi bi sami otišli


A trava bi uvenula i drveće bi se osušilo.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.57.*



+228 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 17:24 - pre 155 meseci
Citat:
Pirossi: konislave, ti da si vlast negde, ljudi bi sami otišli


Verujm da bi jedan deo sljama sigurno morao da ode sam, svestan sta ga ceka.

Kad sam prvi put bio naitervju za unapredjenje, dobio sam odgovor da mi ne mogu dozvoliti promociju na vise radno mesto samo zato sto bi ja iznetim planom rada najurio sa posla odredjen broj ljudi, u tom momentu kompanija to ne moze da dozvoli jer im hitno trebaju ljudi, a proces regrutacije novih ide sporo.
Ja sam znao da sam upravu, samo je trebalo vremena da svi moji pretpostavljeni dobiju otkaz. Kompanija je kasnije uvela standarde koje sam ja zagovarao.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 17:47 - pre 155 meseci
ne, ti nisi samo čitao.
u binisu (hr) ima zlatno pravilo da je skuplje dovesti stručnjaka na radno mesto nego ga zadržati.

to što se poklopilo sa tvojim predviđanjem nikako ne znači da je tvoja premisa bila inicjalno tačna, već su se izmenile okolnosti u poslovanju.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.57.*



+228 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 18:06 - pre 155 meseci
Kakvi strucnjaci, kakve price? Govorim o otpustanju ili proterivanju svakoga ko ne zadovolji odredjene uslove koje budu postavljene i jednim postupkom testiranja proverene.
Ja sam se zalagao da se sa posla najuri svako ko na testiranju ne pokaze odredjeni nivo znanja. Menadzment je bio misljenja da se kvantitetom moze postici odredjeni kvalitet.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 18:38 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: takodje bih poostrio uslove za dobijanje drzavljanstva


Idi ti lepo sanjaj da si negde neka vlast. I pokrij se lepo da ne nazebeš dok sanjaš, vuče ti promaja.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+36 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 18:38 - pre 155 meseci
Češki ekstremisti zahvalili Brejviku za masakr

Češka policija je povela istragu protiv domaćih desničarskih ekstremista koji su zahvalili norveškom masovnom ubici Andersu Brejviku za bombaški napad na zgradu Vlade u Oslu i masakr 76 učesnika omladinskog letnjeg kampa vladajuće norveške Radničke stranke na ostrvu Utoja, prošlog petka
http://www.pressonline.rs/sr/v...valili+Brejviku+za+masakr.html
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 18:47 - pre 155 meseci
Citat:
konislav:  Kompanija je kasnije uvela standarde koje sam ja zagovarao.


Dzaba se krecite.

Svi, osim otrovnolaznoglagoljive full of sh.t vrece koja polako ali sigurno jos jednu temu na ES-u pretvara u svoj blog.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.57.*



+228 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 21:29 - pre 155 meseci
Citat:
Onaj: Idi ti lepo sanjaj da si negde neka vlast. I pokrij se lepo da ne nazebeš dok sanjaš, vuče ti promaja.


Samo treba malo vremena i bicu ja na vlasti. Mogao sam ja do sad sto puta da udjem u politiku, samo imao preca posla. Ne treba nesto mnogo slozeno da se udje u biznis sa politikom. Ja sam dosao do zakljucka da je bolji posao ulazak u Evropski parlament od ulaska u lokalne parlamente, a generalno ljudi se vise guraju za lokalne parlamente.
Posebno mi ide u prilog jacanje desnice, pa jos bio u Iraku vise godina, pa tamo pohvaljivan, sve mi to ide u prilog itekako
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 21:29 - pre 155 meseci
Danas lider austrijske stranke koja je imala plakate po Beču -Beč ne sme postati Istambul- izjavio kako su Srbi njihova braća. Vidim ja da će zbog nas i treći sveCki da započne.
 
Odgovor na temu

goran.mg

Član broj: 74100
Poruke: 105
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 21:57 - pre 155 meseci
Citat:
konislav: Samo treba malo vremena i bicu ja na vlasti. Mogao sam ja do sad sto puta da udjem u politiku, samo imao preca posla. Ne treba nesto mnogo slozeno da se udje u biznis sa politikom. Ja sam dosao do zakljucka da je bolji posao ulazak u Evropski parlament od ulaska u lokalne parlamente, a generalno ljudi se vise guraju za lokalne parlamente.
Posebno mi ide u prilog jacanje desnice, pa jos bio u Iraku vise godina, pa tamo pohvaljivan, sve mi to ide u prilog itekako


qq lele... sto je tebi dosadno, kupi psa ili nadji zenu...
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.cpe.masko.rs.



+36 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 22:04 - pre 155 meseci
Ogledalce, ogledalce, prijatelju moj, ko je najpametnijii u zemlji toj?
Hm...da nije Konislav?
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.57.*



+228 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 22:13 - pre 155 meseci
Da ne bude zabune, Bugaria kao clan EU ima svoje predstavnike u Evropskom parlamentu (za ove koji ne znaju), ja kao Bugarski drzavljanin nemam nikakvih zakonskih ogranicenja da udjem u Evropski parlamen, to je vise tehnicki problem zato sto trenutno vise vremena provodim van Bugarske. Nemam ja potrebu da cekam da Srbija ili Makedonija udje u EU, ja sam vec usao kao Bugarin. Tako da lepo znam sta pricam, a vi mozete da prodajete neke decje stosove.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.cpe.masko.rs.



+36 Profil

icon Re: Ekstremna desnica sve jača u Evropi29.07.2011. u 22:28 - pre 155 meseci
Pa pre nego uđeš u EU parlament, bar nauči da izgovoriš Bugarska pa onda nastavi sa kampanjom.
Jbt, oni nisu ni svesni koji potencijal imaju na raspolaganju?!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ekstremna desnica sve jača u Evropi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7803 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.