Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dvr i program za njegovo gledanje

elitemadzone.org :: TechZone :: dvr i program za njegovo gledanje

[ Pregleda: 6301 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marko 1
Marko Ratkovic
Menadzer,Servis "RATKOVIC"
Pancevo

Član broj: 212069
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon dvr i program za njegovo gledanje11.03.2011. u 16:40 - pre 159 meseci
imam postavljen video nadzor koji radi odlicno
u pitanju je klasican DVR koji gledam preko programa Remote Viewer J2K D1.31

pojavila se potreba za jos jednim uredjajem
to je Digital Video Recorder CK-A9016 koji gledam preko Remote Surveillance DVR Client version 1.0.1.4 i on radi odlicno

Ja bih hteo da preko jednog od ta dva programa vidim oba DVR ali ne mogu,kada pokusam to napise mi conected ali nemam sliku.Tacnije kada preko remote viewer pokusam da vidim CK-A9016 nemam sliku i obrnuto.

Zanima me da li DVR koji je u pakovanju imao i program za gledanje moze da radi samo preko tog programa ili ja nesto neradim kako treba

Citao sam malo po forumu pa me zanima da li to moze da resi menjanje softvera uredjaja ili jednostavno program koji dobijes uz DVR koristis i nema drugi :)

hvala vam unapred
 
Odgovor na temu

trivo
Sigurnosni uredjaji
BG

Član broj: 89377
Poruke: 173
*.adsl-a-9.sezampro.rs.



+15 Profil

icon Re: dvr i program za njegovo gledanje13.03.2011. u 08:05 - pre 159 meseci
Koliko ja znam iz svog iskustva samo softver koji si dobio uz DVR mozes da gledas taj DVR uz mogucnost dodavanja jos DVR-ova istog tipa na vec postojeci softver.Cak i softveri istog proizvodjaca se dosta razlikuju jedan od drugog.Skoro sam imao slican problem sa DVC DVR-om,jedan je malo stariji,drugi noviji ali koriste razlicite softvere tako da musterija mora da ima dva prozora otvorena na ekranu pa da otvara jedan pa drugi.Drugo rjesenje bi bilo da je uzeo isti DVR(noviji) i imao oba DVR-a na jednom softveru.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: dvr i program za njegovo gledanje

[ Pregleda: 6301 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.