Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Proizvodnja proizvoda od plastike

elitemadzone.org :: MadZone :: Proizvodnja proizvoda od plastike

[ Pregleda: 5868 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cveletko
Mihajlo Cvetkovic
Ćićevac

Član broj: 168687
Poruke: 5
95.180.95.*



Profil

icon Proizvodnja proizvoda od plastike26.12.2010. u 23:09 - pre 161 meseci
Pozdrav svima,

U zadnje vreme vrtim po glavi da bi mozda krenuo u proizvodnju plasticnih proizvoda. Na zalost o tome nemam pojma. Imam razlicite ideje o plasmanu proizvoda ali o samom procesu proizvodnje ne znam nista. Iz tog razloga bi zaista bio zahvalan za link, preporuku knjige ili iskustvo o masinama, alatima, mogucnostima, dobavljacima granulata, eventualnoj proizvodnji od recikliranih proizvoda,.... i naravno lepo bi bilo da se tu negde nadje i neka cifra. cisto da imam sliku. Zelim da nastavim sa razradom plana ali ne posedujem znanje. Dajte neku smernicu. Hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Proizvodnja proizvoda od plastike27.12.2010. u 01:22 - pre 161 meseci
U danasnje vreme ces tesko zaraditi od proizvodnje,osim ako nemas bas neko specificno resenje...

Koje masine ti trebaju - prese,brizgaljke,duvaljke,ekstruderi,mlinovi... ?

www.kupujemprodajem.com/Masine-plastika-37-492-1-grupa.htm
www.foxoglasi.com/Ma%C5%A1ine-plastika-grupa-400.html
www.oglasi.rs/Gradjevina-alati/Masine-alati/Za-plastiku
 
Odgovor na temu

misahidro

Član broj: 226970
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Proizvodnja proizvoda od plastike30.12.2010. u 12:37 - pre 161 meseci
Kako misliš da radiš nešto o čemu, kako sam kažeš, nemaš pojma? Bolje je da budeš plastičan hirurg jer verovatno ni o tome ne znaš ništa a veća je kinta u pitanju
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Proizvodnja proizvoda od plastike30.12.2010. u 13:11 - pre 161 meseci
Otprilike tako.

Duga je i kompleksna istorija "plasticarenja" u Srbiji. Jedini uslov da nekakva proizvodnja uspe, danas, je da postoji spektakularan proizvod.
Bilo da je u plastiku ugradjena visoka tehnologija, bilo da je neophodan proizvod svakom domacinstvu.
Privreda je u kolapsu a kinezi dovlace i zamislivo i nezamislivo..

Bolje se baciti na proizvodnju hrane, ili bankarske poslove, tu jos ima malo izgleda na uspeh, pojedinca ili male firme

Poz

 
Odgovor na temu

cveletko
Mihajlo Cvetkovic
Ćićevac

Član broj: 168687
Poruke: 5
95.180.95.*



Profil

icon Re: Proizvodnja proizvoda od plastike31.12.2010. u 18:00 - pre 161 meseci
Pozdrav svima,

Hvala na odgovorima. Trenutno sam, kako sam i ranije spomenuo, u fazi prikupljanja informacija. Ucinilo mi se da bi ovo mogao da bude unosan posao. Ako procenim da sam u pravu, bavicu se ovim, naravno nakon sto naucim sve sto je potrebno da bih ovo radio. Nekako sam siguran da mi treba manje vremena da ovladam ovim znanjem, nego da zavrsim sve potrebne skole, da bi bio plasticni hirurg https://static.elitesecurity.org/smile4.gif. Mada je sigurno zarada plasticnog hirurga bolja.

Jednostavno, zelim da procenim, da li bi se meni, isplatilo da ulazim u takav biznis. Imam ideju kako da plasiram proizvode ali nemam ideju koliko bi mene ta proizvodnja mogla da kosta, i sta je to sto mi je potrebno da bi se, uopste, bavio tom proizvodnjom. Kada budem imao ove informacije, bice mi lakse da napravim i procenu. Imacu ove informacije, kada budem dostigao odredjen stepen poznavanja procesa proizvodnje, kao i troskove koje ova proizvodnja sa sobom nosi( masine, alati, odrzavanje, plate,...). Jednostavno smatram da je priprema najvazniji deo svake slozene aktivnosti. Iz tog razloga, molim sve koji imaju link do neke knjige o ovoj temi, rezultate istrazivanja, opisan proces proizvodnje ili znaju kako bi neko kao ja, a kazem ponovo, da o tome nemam pojmahttps://static.elitesecurity.org/square.gif, mogao da dstekne neko znanje o ovoj temi, za preporuku ili smernicu.

Srecna nova godina,
Puno zdravlja i radosti,

 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Proizvodnja proizvoda od plastike01.01.2011. u 11:35 - pre 161 meseci
A sta kazes na ideju da nadjes nekog ko ima vec proizvodnju i napravis dogovor sa njim. On proizvodi za tebe, ti plasiras, uzimas svoju marzu i ne rizikujes ulaganje. Kasnije ako sve bude sljakalo mozes razmisljati o vlastitoj proizvodnji.
:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Proizvodnja proizvoda od plastike

[ Pregleda: 5868 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.