Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Whirpool SUDO

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Problem sa Whirpool SUDO

[ Pregleda: 2340 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
*.dynamic.telemach.ba.



+13 Profil

icon Problem sa Whirpool SUDO04.12.2010. u 19:38 - pre 162 meseci
Masina nece uvijek da izbaci tabletu. A nekad samo stane u sred programa.

Zgrada u kojoj zivimo dobija struju iz agregata (dok ne uvedu normalno napajanje, jos nekih mjesec dana). Struja dosta cesto varira, t.j. svijetlo blinka. Nekad vise, a nekad manje.

Masina i kada izbaci tabletu, t.j. normalno zavrsi pranje, desava se iskljucivo kada svijetlo ne blinka. Zvao bih servis, jer je masina pod garancijom jos uvijek, ali kad serviser vidi svijetlo mislim da ce postavljati nezgodna pitanja.

Logika mi nalaze da masina ne radi ispravno, zato sto nema zadovoljavajuci napon. Ali strah me je da nema neko ostecenje koje se manifestuje sa tim problemom, koje opet nema veze sa naponom.

???



 
Odgovor na temu

Fricky
Aleksandar Ignjatovic
Frigomehanicar
Bg, Borca

Član broj: 166148
Poruke: 19
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Problem sa Whirpool SUDO04.12.2010. u 19:59 - pre 162 meseci
Po meni, tu ti je najveci problem variranje napona, sve ti to zavisi koliko i kakvih potrosaca ima u zgradi. Nekad se zadesi dok ti peres da se u isto vreme upale npr par bojlera, i neka rerna i eto ti dar mar, masina pokusava da pokrene ali nema dovoljno napona, npr napon od nekih normalnih 200, 210 padne na 150 gde neki uredjaji nemogu da rade, npr. radio ce ti raditi odlicno jer on moze da radi na vrlo niskom naponu u odnosu na masine, frizidere... Zato ti masina staje u sred pranja. E, ja bih savetovao da izbegavas koriscenje masine tih nekih mesec dana dok nedobijete struju, zbog mogucih problema, da se masina nebi pokvarila a garancija ce ti propasti jer ce sigurno ovlaceni servis videti o cemu je rec. A to je naravno navedeno u garanciji, da garancija propada usled nezadovoljavanja uslovanormalne ekploatacije...
Pozdrav
 
Odgovor na temu

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
*.dynamic.telemach.ba.



+13 Profil

icon Re: Problem sa Whirpool SUDO04.12.2010. u 20:01 - pre 162 meseci
Mnogo hvala na odgovoru. :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Problem sa Whirpool SUDO

[ Pregleda: 2340 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.