Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?

elitemadzone.org :: MadZone :: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?

[ Pregleda: 3510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?27.11.2010. u 01:29 - pre 163 meseci
Vec dva dana mi se desi da mi se na facebook wallu pojavi poruka od ljudi koji mi nisu firiends a danas jedna osoba napsia i chat poruku ???
pomislio sam da nisam ja mozda zabunom stavio nekoga u friends ili nesto slicno ali sada sam sve proverio i nisam sigurno. kako je moguce? Da li to mozda preko neke grupe sa facebooka mogu tako da kontaktriaju ili ?
 
Odgovor na temu

Zeka_SD
Smederevo

Član broj: 147910
Poruke: 58
*.madnet.sohosistem.net.



+83 Profil

icon Re: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?27.11.2010. u 17:16 - pre 163 meseci
Moguće je! Od skoro postoji mogućnost da te neko od tvojih prijatelja ubaci u neku grupu bez tvog znanja, pa te onda smaraju sa svih strana... Desilo se meni pre neki dan, jedino rešenje je da izađeš iz te grupe, a ja sam preventivno i blokirao smarače, za svaki slučaj! ;) Na naslovnoj fb-a će ti se sa leve strane pojaviti ikonica te nove grupe, tako je bar kod mene bilo...
:)
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?27.11.2010. u 17:20 - pre 163 meseci
Citat:
Od skoro postoji mogućnost da te neko od tvojih prijatelja ubaci u neku grupu bez tvog znanja,


Ahahah... fenomalno :)))
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?27.11.2010. u 17:48 - pre 163 meseci
Pa vidi mozda sam ja i sam usao u neku grupu. Nista cudno svaki dan kliknes na neko "Like". Ali osobu ne poznajem i ja nisam video mogucnost da ja chatujem sa drugima koji nisu u friends. A ne znam ni sa koje grupe to potice??? Pogledam profil te osobe i skriva sve podatke osim imena i slike. Nema nista u common friends.... ...ne vidim nikakvu logiku.
Hteo sam naravno da pitam ali vec je bila offline dok sam ja napisao poruku.

Pregledao sam i da nije mozda poker buddy ali nije.

Da li se nekom mozda desavalo da facebook profil bude hakovan ili nesto pa da pocnu cudne stvari da se desavaju?

Citat:
Moguće je! Od skoro postoji mogućnost da te neko od tvojih prijatelja ubaci u neku grupu bez tvog znanja, pa te onda smaraju sa svih strana.
Bas me obradovalo :)


 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?28.11.2010. u 22:29 - pre 163 meseci
Citat:
Zeka_SD: Moguće je! Od skoro postoji mogućnost da te neko od tvojih prijatelja ubaci u neku grupu bez tvog znanja...


Imam isti problem, kako da zabranim da niko bez mog pristanka ne moze da me stavi u neku grupu?
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: kako se na facebooku moze javiti na chat neko ko nije smesten u friends?

[ Pregleda: 3510 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.