Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rupa na NISovom "pistolju"

elitemadzone.org :: AutoZone :: Rupa na NISovom "pistolju"

[ Pregleda: 2332 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Rupa na NISovom "pistolju"10.11.2010. u 23:34 - pre 163 meseci
Prekjuce su uhapsili clanove "organizovane grupe" koja je na NIS-ovim pumpama tocila vise goriva nego sto je uslo u rezervoar. Ovo nije prvi put da se desava, ali sada je to medijski priznato i od same firme. Medju pomenutim je i ZMAJ pumpa u smeru ka gradu gde se inspekcija najvise i zadrzala. U celoj ovoj prici je bitno sta...NIS je priznao da su njihovi ljudi potkradali ljude na pumpama, ako su priznali sta obican covek ima od toga? Da li svi koji su tamo sipali mogu da dobiju nadoknadu zbog bazdarenih pumpi ili opet puj pike ne vazi???
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: Rupa na NISovom "pistolju"11.11.2010. u 09:46 - pre 163 meseci
Ako cuvas fiskalne racune... probaj da se zalis trzisnoj inspekciji.

Mada mislim da nema nista od toga.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Rupa na NISovom "pistolju"11.11.2010. u 11:22 - pre 163 meseci
Par stvari. Prvo, to je pravno pitanje, iako interesantno, pretendujemo da budemo tehnicki forum.

Kao drugo, sumnjam da se drzava brinula o gradjanima, vise je u pitanju veliki izvor prljavog novca za kojekakva finansiranja...od lica koje se skrivaju do upliva u privredni sistem...

Sumnjam da pojedinci imaju sanse za odstetu.

Poz
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.teletrader.com.



+10255 Profil

icon Re: Rupa na NISovom "pistolju"11.11.2010. u 11:33 - pre 163 meseci
Ima tu još. Ne znam kako stoje stvari sa novim vlasnicima NIS-a, ali nemojte misliti da bi ranije neki šef maloprodaje, direktor komercijale (ili neki sličan položaj u firmi), pa i generalni, dozvolio lopovluk, a da ne dobije "svoj deo". Pa nije valjda komercijalni, kojeg je firma iznedrila, sisao vesla pa da ne zna šta se radi na pumpama !? A ni generalni nije lud da dozvoli da komercijalni ubira svoj deo, a da on izvisi.

Nešto slično kao sa carinom. Konkretno krade onaj poslednji, u neposrednim kontaktu sa kupcima. A procenat kolača, kome-koliko zavisi od visine u korporativnoj hijerarhiji. Neposlušni poslovođa stanice, koji ne dostavlja očekivani mesečni harač, vrlo brzo biva smenjen !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Rupa na NISovom "pistolju"12.11.2010. u 19:20 - pre 163 meseci
Ali ako su to oglasili da se stvarno desavalo, mora da postoji nesto sto ce ih naterati da vrate visak, tj manjak goriva potrosacima. Na nesrecu, sa spiska od ovih 15 pumpi (licno smatram da ih ima vise) bio sam na 3 skoro redovan, sto benzin sto plin. Ali na srecu imam fiskalne racune jer ih cuvam iz nekih drugih razloga. Ova dva dana sam preko neta pokusao da saznam da li se uopste negde spominje sta ce biti sa ljudima koji su tamo tocili, ali nigde se naravno ne spominju.

Jos nesto (usput), prvo sto je jedna rodjaka naucila u Nemackoj je da cuva fiskalne racune, prvo jer kod njih musterija je uvek u pravu ako sa sobom nosi fiskalni za robu koja ima gresku (ili je samo menja za drugu), kod nas je tek u skorije vreme javna tajna da mozes da vratis patike ako ti se ne svidjaju i zamenis za druge ako imas fiskalni......

Potrudicu se da od ponedeljka zovem trzisnu sta ima da kazu za ovo. Kao da ja treba njih da jurim
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Rupa na NISovom "pistolju"

[ Pregleda: 2332 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.