Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Clatronic mini pekara

elitemadzone.org :: TechZone :: Clatronic mini pekara

[ Pregleda: 6052 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milanm2

Član broj: 145354
Poruke: 108
*.sc.ni.ac.rs.



Profil

icon Clatronic mini pekara07.11.2010. u 12:10 - pre 163 meseci
Jel zna neko da mi kaze kakva je po kvalitetu Clatronic robna marka? Naime zelim da kupim njihovu mini pekaru ali do sad nisam cuo za tu marku.
Unapred hvala svima na pomoci
 
Odgovor na temu

urade
Lazarevac

Član broj: 10200
Poruke: 212
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: Clatronic mini pekara07.11.2010. u 17:50 - pre 163 meseci
moja je placena 40dm u Nemackoj i jos uvek radi!
Kuca 11x8.6m,prizemlje+potkovlje,izolacija 8cm stiropor, na tavanskoj ploci
20cm staklene vune,drvena stolarija sa duplim staklom.Compact 20 kotao,4kraki mesni,seltron
pogon,Tech regulacija.12.2m panelnih radijatora.Radnim danima od 5-24h vikendom 7-24h
T=22°C ,od 24-5(7)h T=19.5°C
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Clatronic mini pekara07.11.2010. u 18:44 - pre 163 meseci
Jedan veliki maloprodavac u Beogradu ima i njihovu robu. Bice da je to jedna od standardnih kineskih marki, pa kako ti se zalomi. Imam mnostvo aparata tih no-name marki i uglavnom rade kako treba. Trenutno ne mogu da se setim ni jednog koji se pokvario.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

pecinjo
Duvanište

Član broj: 133980
Poruke: 90
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Clatronic mini pekara16.12.2010. u 10:47 - pre 161 meseci
Imam ja jednu od tih pekarica(ima ih identičnih samo se razlikuje nalepnica sa ''robnom markom'' na njima) i mašina radi veoma lepo, ali je posle manje od 6 meseci počeo da se ljušti i guli onaj nonstick sloj, teflon ili šta li je. Problem je što je taj sloj ''malko'' štetan po zdravlje pa ti kao uzmeš mašinu da ne bi jeo hleb pun kojekakvih aditiva i koji su onjuškali kučići na ulici dok je čekao da ga unesu u radnju i koji nisu prepipale horde penzionera koji su ruke zadnji put oprali krajem prošloga veka, a dobiješ lebac pun potencijalno kancerogenih ljuspica. Ako bi uspeo da nađeš pekaru sa inox posudom za pečenje to bi ti bio pun pogodak, imao je mulinex neke modele ali nisam ih viđao skoro.
Ko se stidi ostaće gladan ;-)
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Clatronic mini pekara16.12.2010. u 16:53 - pre 161 meseci
Citat:
pecinjo: Imam ja jednu od tih pekarica(ima ih identičnih samo se razlikuje nalepnica sa ''robnom markom'' na njima) i mašina radi veoma lepo, ali je posle manje od 6 meseci počeo da se ljušti i guli onaj nonstick sloj, teflon ili šta li je.
Reklamiraj u servisu. To se ne dogadja tako često, ali se dogadja. Neka greška u proizvodnji ili slično. Druga mogućnost je da si posudu pregrejao ali to je skoro nemoguće. Možda je termostat pogrešno regulisan pa dozvoljava visoku temperaturu ali bi ti to primetio, hleb bi bio prepečen.

Inox je prilično teško obradjivati i oblikovati kako odgovara funkciji pekarice, ja još nisam sreo ni jednu sa inoxom.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Clatronic mini pekara

[ Pregleda: 6052 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.