Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC

elitemadzone.org :: TechZone :: Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC

[ Pregleda: 5043 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gverino
Gverino Licul
elektromehaničar
istra

Član broj: 174241
Poruke: 33
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC06.11.2010. u 08:13 - pre 163 meseci
Molio bi za pomoć !!

Zanima me dali je moguće resetirati grešku na elektronici udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC.
Na udarnom čekiću sam izvršio servis i popravak ali lampica servisa mi još uvijek svijetli tako da bi je trebalo resetirati ali ne znam na koji način.
U servisu sam dobio odgovor da će se mašina zaustaviti nakom nekog vremena rada bez obzira na popravak greške.
Možda postoji kakav sistem (sam svoj majstor ) resetiranja greške.
 
Odgovor na temu

gverino
Gverino Licul
elektromehaničar
istra

Član broj: 174241
Poruke: 33
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC07.11.2010. u 18:48 - pre 163 meseci


Nije valjda da je nemoguće resetirati tu famoznu elektroniku bez odgovarajućeg programa.

Molim savjet , samo ne da zamjenim elektroniku jer je previše skupa.
 
Odgovor na temu

tacka1
Dejan petronijevic
Petronijevic Instalacije
Pozarevac

Član broj: 271684
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC10.11.2010. u 15:32 - pre 163 meseci
Vec sam postavio pitanje u nekoj temi o hiltiju ali niko nema odgovore.U temi o odrzavanju ,mislim,neko je ostavio linkove o servisiranju raznih busilica, ali marku HILTI niko ne spoiminje.Da li je to toliko zasticen program u ovo vreme brzih protoka informacija ne znam , ali bi i ja da saznam nesto vise makar i o TE 72.Guglaj malo neces mnogo toga pronaci, pozdrav.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Resetiranje elektronike udarnog čekića HILTI TE 76 P ATC

[ Pregleda: 5043 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.