Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(

[ Pregleda: 1549 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bjguardian
student
bg

Član broj: 272142
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(03.11.2010. u 17:40 - pre 164 meseci
Ovako:
Okrnjio sam "Vucko" termometar iz '84, sa OI u Sarajevu, krajnje prirastao za srce mojoj devojci koja je rodjena u isto vreme. Da, som sam. Pitanje je da li neko zna gde bih u Beogradu ili blizoj (u krajnje slucaju ne suvise dalekoj) okolini mogao da nadjem proizvodjaca termometara? Plan je otprilike da ga kumim i molim da mi copy/paste-uje gore pomenuti, da se koliko toliko izvadim za napaznju... Trazio sam po netu, ali sve sto sam nasao su proizvodjaci razlicitih industrijskih termometara, pa nekako smatram da bi bilo besmisleno da idem kod njih...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(04.11.2010. u 05:36 - pre 164 meseci
@offtopic - sorry!
heheheh
ne znam gdje mozes da skrpis termometar, ali moram da ispricam anegdotu:

Imam poznanika, priblizno mojih godina - aj da kazemo, 4-5 manje... i zovu ga "Vucko", iz prostog razloga sto ga ne zanimaju zene koje pamte olimpijadu u Sarajevu :)

Jos jednom izvinite na off-u
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(04.11.2010. u 10:47 - pre 164 meseci
Slikuj to čudo pa će vidimo šta se radi.
Sećam se da ih bilo svih (tadašnjih) tehnologija.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Kucni termometar Vucko razbijen, pomoc! :(

[ Pregleda: 1549 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.