Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

voziti automobil sa EU tablicama i sa Kanadskim radno-boravisnim permanent papirima

elitemadzone.org :: AutoZone :: voziti automobil sa EU tablicama i sa Kanadskim radno-boravisnim permanent papirima

[ Pregleda: 2337 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kivan74
ivan kovacevic
cnc
toronto,canada

Član broj: 265520
Poruke: 1
*.cpe.net.cable.rogers.com.



Profil

icon voziti automobil sa EU tablicama i sa Kanadskim radno-boravisnim permanent papirima03.08.2010. u 00:43 - pre 167 meseci
Dragi moji zemljaci zeleo bih da postavim temu koja je velika nedoumica za vas a pogotovo za nas koji zivimo u inostranstvu.Zivim u Canadi i imam permanent residence status sto znaci radno -boravisne papire i kanadsku vozacku dozvolu.Planiram putovanje u Srbiju sa porodicom i za vreme odmora ce mi trebati automobil s toga sam planirao da sletim na neki evropski aerodrom i da kupim neki automobil koji nije toliko skup a i nece verovatno biti sa euro 3 motorom,pa vas pitam da li mogu u Srbiji koristiti taj auto i sta mi je potrebno od papira da ne bih imao problema sa policijom.Unapred hvala i pozdrav iz Canade.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: voziti automobil sa EU tablicama i sa Kanadskim radno-boravisnim permanent papirima03.08.2010. u 06:07 - pre 167 meseci
Kako si ti razmišljao da prijaviš automobil kada ga kupiš.
Mislio sam registracija osiguranje tehnički pregled...sl.
Prvo teba da rešiš taj problem..

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: voziti automobil sa EU tablicama i sa Kanadskim radno-boravisnim permanent papirima

[ Pregleda: 2337 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.