Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera

[ Pregleda: 4890 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
95.180.39.*



+7 Profil

icon Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera01.08.2010. u 18:16 - pre 166 meseci
Postovanje drugari.

Imam jedno pitanje , pa bih zamolio nekoga ko se bolje razume da mi odgovori.

Naime, posedujem Opel Corsu A , '83. godiste i iznutra je onako ... ne bas lepa. Video sam mladje Corse A (89 -92) koje imaju drugaciju masku ispred vozaca sa instrument tablom i komandama za grejanje, nekako je lepsa i oblija. E sad, interesuje me da li mogu da skinem ovu moju masku sa tablom i ugradim tu noviju i lepsu? Da li je to neko radio i da li pase sve kako treba.

Jos bi hteo da malo doradim samu instrument tablu , da joj ubacim jos malo svetla , pa me interesuje posto trenutno unutra postoje sijalice koje su one obicne , zute, da li moze umesto njih da se ubace neke bele, crvene ili zelene? Gde to ima da se uzme ili moze da se nabudzi nesto sa led diodama.

Ako neko ima jos predloga, rado bih da cujem kako da sredim korsicu.

Hvala unapred svima
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera01.08.2010. u 21:42 - pre 166 meseci
.....nema šta ne može da se prepravi i nabudži(ako za to ima potrebe)..............stvar je samo volje,strpljenja i,naravno,novca.......pozdrav!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
*.mediaworksit.net.



+7 Profil

icon Re: Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera02.08.2010. u 08:08 - pre 166 meseci
Novac nije problem , novca nema :D

Ja znam da uglavnom sve moze da se nabudzi, samo se pitam da li to moze da se nabudzi bez nekih preteranih problema. Realno, moj auto i jeste neka vrsta Frankenstajna , posto su na njemu montirani delovi od svih mogucih modela Corse , do nekih delova sa Kadeta Suze. Tako da pretpostavljam da moze da se nabudzi, samo je pitanje da li je mozda to neko vec radio , pa ako jeste da mi samo potvrdi da li moram za tu instrument tablu da busim neke nove rupe ili sve pase na sraf?

 
Odgovor na temu

karadima
Beograd

Član broj: 231812
Poruke: 95
*.mediaworksit.net.



+7 Profil

icon Re: Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera09.08.2010. u 12:56 - pre 166 meseci
Evo da odgovorim sam sebi je ce mozda neko nekada da potrazi ovako nesto pa da zna:

1. Instrument tabla sa rediznajn korse pase na stariji model sraf na sraf.

2. Sto se tice osvetljenja i menjanja obicnih zutih sijalica u instrument tabli moze i to da se izvede , ima na buvljaku da se kupe led diode u bojama koje su u odgovarajucim kucistima tako da samo treba skinuti stare zute sijalice i umesto njih staviti ove led diode i mnogo lepse izgleda tabla. Jos ako vam je do zezanja pa skinete cajgere , iskenirate ih i promenite boju u PS-u , odstampate na nekom kvalitetnijem samolepljivom papiru , ili cak providnoj foliji pa zalepite nazad mozete da dobijete mnogo lepsu instrument tablu.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel Corsa A '83.god. Sredjivanje enterijera

[ Pregleda: 4890 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.