Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?

elitemadzone.org :: MadZone :: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?

[ Pregleda: 6454 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?24.07.2010. u 22:39 - pre 167 meseci
Potrebno mi je zbog posla. Nije bitna struka i smer. Da li neko ima savet ili uputstvo. Moze i na private. Unapred hvala
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 02:38 - pre 167 meseci
Citat:
Nije bitna struka i smer

Privatnu.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 02:43 - pre 167 meseci
A za kakav posao ti treba?
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 09:34 - pre 167 meseci
Za obavljanje privatnog preduzetnistva. Dakle,ako neko ima info,kako,sta gde,bio bih mu zahvalan
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 10:50 - pre 167 meseci
Bez uvrede ali je mnogo žalosno što uopšte postoji ovakva tema. Ako školu ne završavaš zbog sebe, zbog zadovoljstva stecenim znanjem i koristi u smislu budućeg napredovanja na poslu ne vidim svrhu završavanja bilo koje škole, pa ni srednje. Izaberi školu koja je bliska tvojim interesovanjima (pretpostavljam da te ipak nešto interesuje) i završi je, a nemoj da gledaš koja je najlakša i "najkraća" jer ti ispite moraš da polažeš, a ako je u pitanju oblast koja ti je apsolutno strana i nezanimljiva, ma koliko škola bila "laka i brza" mogla bi mnogo da se oduži.
S druge strane, ako ti je to neki uslov za otvaranje tj. vodjenje radnje, nikad ne možeš znati koliko je taj posao dugotrajan, pa ako budeš morao da posle nekog vremena zatvoriš radnju ili se baviš nekim drugim poslom bar neka bude neko znanje iza tebe. Na ovaj način opet nećeš imati ništa, a biće ti kasno i mrsko da opet ideš u školu.
Možda sada pokušavam da zvučim kao glas razuma ali mnogo štetiš sebi ovakvim razmišljanjem.
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 12:36 - pre 167 meseci
Jedno je sto volim,drugo je sto moram. Znam sta zelis da kazes i ne zameram ti. Ali jednostavno,takva je situacija da moram da ucim nesto sto se brze zavrsava,pa izmedju dva zla biram manje zlo.

Neki privatni bih ucio,nesto gde daju opciju ubrzanog skolovanja.
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.net.upc.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 16:45 - pre 167 meseci
Zrenjaniska visa tehnicka!
 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.dip.t-dialin.net.



+694 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 18:08 - pre 167 meseci
imas i u Pancevu Fakultet, blizu centra, u jednoj od sporednih ulica, mislim da je u Cara Lazara blizu mesta gde sece JNA(glavnu).
preko puta d-mola, odmah iza ambara je ulaz na univerzitet, al tu prodjes ako te puste cigani kod prve kapije, al i onako neces morati cesto da ides(stvarno). mislim da je neki menadzment u pitanju.
znam da ima opcija ubrzanog polaganja. imam druga koji je upisao i zadovoljan je... ide uporedo na visu ets u BG-u :) pa ce imati dve diplome ;)
sve u svemu, do diplome se moze stici za 2-3 godine, ako se potrudis(novcano).

i sta se ljudi bunite? pa to je nasa drzava. ako je fax akreditovan i ako gazda na poslu kaze moras da imas diplomu bilo cega za posao koji vec znas da radis, i ja bih namerno upisao tako nesto i za 14 meseci postao visokoobrazovan sa svim sesticama na faxu iz Glogonja. necu valjda da se mucim na PMF-u 6 godina???
druga je stvar sto nam je drzava idiotska i dozvoljava sve to sto dozvoljava.

u sustini, mislim da u svakom manjem gradu imas tako neke faxeve pa vidi koji je najlaksi, koji je najblize i koji se najlakse zavrsava. ako si u BG-u, mozda ovaj iz PA i niej tako losa ideja.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 21:32 - pre 167 meseci
Citat:
Andrej013:znam da ima opcija ubrzanog polaganja. imam druga koji je upisao i zadovoljan je... ide uporedo na visu ets u BG-u :) pa ce imati dve diplome ;)sve u svemu, do diplome se moze stici za 2-3 godine, ako se potrudis(novcano).
 
Jel ima neka varijanta za naprednije studente.. ako si stvarno talenat za menadzment.. mislim, godina za dve
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 22:07 - pre 167 meseci
Dosta zanimljivih odgovora. Da ne bude zabune,necu fax nego visoku skolu strukovnih studija koja traje 3 godine,pa da zamolim nekog da mi odobri ubrzano skolovanje. Jel ima jos neka skola koju preporucujete?
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 22:43 - pre 167 meseci
Najbolje da probas neki "Online faks".. nesto preko interneta.. ovako samo gubis vreme odlazeci i dolazeci sa faksa..
ukucaj u Google online studiranje pa vidi sta ti odgovara.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?25.07.2010. u 23:36 - pre 167 meseci
Postoje studije i na fakultetima u trajanju od 3 godine.
 
Odgovor na temu

Face_Of_God

Član broj: 264823
95.180.60.*



Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?29.07.2010. u 11:38 - pre 167 meseci
Možeš da upišeš BPS (Beogradska Poslovna Skola).
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?29.07.2010. u 11:53 - pre 167 meseci
Citat:
Face_Of_God: Možeš da upišeš BPS (Beogradska Poslovna Skola).


Za koliko najbrze moze da se zavrsi ta poslovna skola? Da li odobravaju studentima nesto ubrzano?
Hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koju visoku skolu strukovnih studija zavrsiti sto pre?

[ Pregleda: 6454 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.