Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

emigracija za Kanadu

elitemadzone.org :: MadZone :: emigracija za Kanadu

[ Pregleda: 4076 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zvonceok
doo morgen

Član broj: 235074
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon emigracija za Kanadu17.07.2010. u 10:25 - pre 167 meseci
Pozdrav svim dobrim,pametnim i jos uvek svesnim ljudima!! zamolio bih nekoga od vas ko je dobro informisan kako od pocetka pa do kraja ide proces porodicne emigracije za Kanadu!? po zanimanjuu sam Kuvar sa manjim radnim iskustvom.... Imam dvoje dece(srednjoskolci ..sin- Kompjuterski tehnicar za masine,niza muzicka skola za harmoniku..;cerka- Finansije)supruga od diploma(alatnicar,masin bravar,trgovac,zavrsen kurs za knjigovodju-sertifikat.....od radnog iskustva samo 4 godine kao knjigovodja i fakturista velike firme).ja imam 42 god. supruga 40,deca 16 i 17 godina......bio sam kao muzicar u Kanadi 92/93 godine i zbog iznenadne oceve smrti se nazalost vratio i eto me opet posle 18 godina sa jos vecom zeljom za odlazak u Kanadu ovoga puta sa svojom porodicom.Bio bih vam zahvalan na svakoj opsirnoj i realnoj informaciji...povrsno poznajem proces emigracije zato bih vas zamolio za objasnjenje kao da ne znam nista u vezi toga(od pocetka i ako ima slicnih prica o slicnoj porodici koja je vac otisla u Kanadu-njihovo iskustvo....engleski jezik svi znamo za sporazumevanje(mislim na sebe i porodicu)...ocenio bih to sa 2-3....to je to odprilike jos jednom Vam se unapred zahvaljujem za sve informacije! zivi i zdravi bili!
zvonce
 
Odgovor na temu

Dark81

Član broj: 324583
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: emigracija za Kanadu10.08.2014. u 20:13 - pre 118 meseci
pozdrav svima u koju zemlju bi jedan sumarski tehnicar mogao da se odseli,gde ima potraznje za strukom i moguce dobiti drzavljanstvo ? hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: emigracija za Kanadu

[ Pregleda: 4076 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.