Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8368 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 08:46 - pre 167 meseci
Juce sam sa caletom otisao do Masinskog fakulteta u Beogradu da se prijavim za prijemni, i prakiramo se na parking ispred faksa. Platimo parking, sve uredno. I kad smo zavrsili obaveze, resimo da se provozamo po Bgd-u, pa pravac kuci. Medjutim, tu krecu problemi. Neki baja sa autom , mislim da je Passat CC, parkirao se kod sina za trolejbus, ali tako da je blokirao nasa i jos neka kola. Naravno, vozac (vlasnik?) otperjao negde, a auto cuci na pola puta.. Posle par minuta, nadije radnik parking servisa i skrenem mu paznju na to, a on baja "Sta me briga" i sede na trolejbus..

Sada vas pitam, sta bi vi uradili u toj situaciji?? Cisto me zanima..
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6608
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 08:55 - pre 167 meseci
Misliš na tramvaj? ne idu trolejbusi pored mašinca.

Radnik parking servisa ne sme da pogleda auto bez naloga murije ili komunalne inspekcije.
Znači, nije njegova stvar. :)
Pozoveš muriju, nacrtaju se jako brzo jer postoji šansa da "regulišu" kaznu. Oni mogu da daju nalog da se vozilo skloni, odnese, šta već.
 
Odgovor na temu

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:03 - pre 167 meseci
-.-... koji fail..tramvaj... dete sa sela, sta cu.. :))


Krivo mi samo sto nisam mogao da slikam jer mi se ispraznila baterija na fonu, ali..sledeci put ima da posaljem snimak svakom dnevnom listu kojem stignem..
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:06 - pre 167 meseci
Pa majku mu, sta je onda posao radnika parking servisa ako ne da "servisira" funkcionisanje parkinga :D
Neka on zove muriju.

Druga stvar je ako nije bio na duznosti, posto citam da je usao u tramvaj.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:14 - pre 167 meseci
Citat:
Isak666:
Druga stvar je ako nije bio na duznosti, posto citam da je usao u tramvaj.


Sta nas briga sta on radi u razno vreme. Pardon, radno vreme.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:16 - pre 167 meseci
Radnici parking servisa su nadlezni samo za parkiralista. Sine ne spadaju u parkiralista i tu radnik parking servisa nema sta da trazi. Za sine i sve ostalo sto nije parkiraliste je nadlezna iskljucivo murija.

Citat:
Miroslav Cvejić:ne idu trolejbusi pored mašinca.


A ni po sinama :)

Citat:
Paunic91:Krivo mi samo sto nisam mogao da slikam jer mi se ispraznila baterija na fonu, ali..sledeci put ima da posaljem snimak svakom dnevnom listu kojem stignem..


Ti izgleda nisi cesto dolazio u Beograd. Toga ima na svakom cosku i na to niko vise ne obraca paznju.

Jel ukljucio tzv. "sva cetiri"? To ti je ovde neka vrsta religije. Kad ukljucis "sva cetiri" onda su za tebe suspendovani svi propisi i mozes da radis sta god hoces ukljucujuci i parkiranje na sinama i onemogucavanje drugih da se isparkiraju.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:20 - pre 167 meseci
Da, sveto cetvorstvo. Srecom (al donekle) po novom zakonu to se vise ne tretira kao zaustavljanje vec kao parkiranje posto je osoba izasla iz auta, tako da slobodno muriju.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:22 - pre 167 meseci
Citat:
3way: Sta nas briga sta on radi u razno vreme. Pardon, radno vreme.


Mozda je samo trknuo do negde i okacio na svoju stolicu Vracam se odma ;)

Mozda nije zaduzen za sine, ali bi po mojoj logici bio zaduzen da jedan auto moze da napusti ili udje na parkiraliste.
A ovde ne moze da izadje jedan auto sa njegovog parkiralista jer je drugi auto blesavo parkiran.
Da li je parkiran na zelenoj povrsini, sinama ili stepenicama ispred Skupstine - to je sve jedno i jedino menja koji bi broj trebao da okrene serviser parkinga da bi njegov parking funkcionisao kako su musterije platile.

Ako ne moze on direkt da to obezbedi, onda neka onezbedi one koji mogu - u ovom slucaju policiju ili pauka.

To je kao kad bi tip koji naplacuje karte ispred nekog lokala posle tvoje primedbe da ne mozes da udjes u isti jer su vrata zakljucana rekao da to nije njegov problem.


 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+80 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:23 - pre 167 meseci
Polako, dečko. To ti je deo lokalnog folklora tamo. Što pre počneš da se navikavaš, biće ti lakše.
Ček da vidiš dok parkira na same šine, a ti u tramvaju... Šta ga briga, sad im je Đilas pojeftinio i nošenje paukom, pa je i to malo rizika što ima po pristupačnoj ceni za široke narodne mase.
Na trotoarima su parkirani nonstop, i niko ih i ne dira, taman posla.
Kad prelaziš zebru, uvek da si spreman na skok, da ti neko ne pokida noge. Dobra je praksa nositi metalnu štanglu, pa kad staneš ispred zebre prvo nju pružiš ispred, onda ideš ti za njom.
Ako slučajno provozaš bajs kroz grad, takođe znaj da u principu nemaš prednost.

A novine ? Ma koga briga za takvu scenu, ako poželi da je vidi, samo pogleda kroz prozor.


it works on my machine
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.92.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:50 - pre 167 meseci
tako vam je u svakom drugom većem gradu po Evropi. Nije to ništa čudno. Gde god su ulice suviše uske za količinu automobila, nastaje nervoza i kršenje propisa.
Kako je u Grčkoj, kod nas je zlato...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 09:56 - pre 167 meseci
E ako je Grcka reper za ostale zemlje Evrope...
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+120 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:00 - pre 167 meseci
Citat:
Paunic91: ...parkirao se kod sina za trolejbus, ali tako da je blokirao nasa i jos neka kola. Naravno, vozac (vlasnik?) otperjao negde, a auto cuci na pola puta.. Posle par minuta, nadije radnik parking servisa i skrenem mu paznju na to, a on baja "Sta me briga" i sede na trolejbus..

Sada vas pitam, sta bi vi uradili u toj situaciji?? Cisto me zanima..


Kod masinca su parking mesta takva da ne postoji teorijska sansa da neko blokira auto koji se nalazi na parkingu (parkiranje se vrsi pod pravim uglom u odnosu na pravac kretanja vozila, koso parkiranje nisam na tom potezu video godinama, parkiranje koje je paralelno sa pravcem sina se vidja al dosta retko posto se tada zauzima vise prostora), a da istovremeno ne blokira i sine kojim prolaze tramvaji. Da nisi parkirao malo ispod masinca, kod trafike odnosno tehnoloskog faxa?

Da se meni desi tako nesto, mislim blokada auta koji je na parkingu, cekao bih 10ak min mirno i stalozeno uz trubenje, a onda bih sredio brisace :) + pauk koji po centru grada veoma brzo stize po pozivu.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.92.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:04 - pre 167 meseci
Citat:
Isak666: E ako je Grcka reper za ostale zemlje Evrope...


Dobro, ajde, nek bude Italija, svejedno... Poenta je da to nije ništa čudno za veliki grad nigde.
Mene skoro svaki put neko blokira kad odem do grada. Jednostavno ne obraćam pažnju, navika od malih nogu :)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:07 - pre 167 meseci
Grcka se ne racuna vise u Europu, bar po nekim standardima...
Klasican Balkan.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:07 - pre 167 meseci
Citat:
Da nisi parkirao malo ispod masinca, kod trafike odnosno tehnoloskog faxa?


Pa, parkirali smo se na par metara od ulaza.... Msm, smesna je situacija, ali stvarno je tako covek stao... Blokirao istovremeno 2 auta (moje i jos necije).. Motaj na jednu, pa na drugu...al ne vredi.. kad je neko baksuz, to ti je.... Sledeci put mi tako neko stane, blokiram mu kola i zovem muriju... pa da vidimo...

Ono sto sam trebao da uradim je da mu aktiviram alarm na kolima...
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:12 - pre 167 meseci
Citat:
etjen: Dobro, ajde, nek bude Italija, svejedno...


Bolje onda Grcka :D

I da je u svakom evropskom gradu tako, a nije bas - ne treba to da bude kao nesto normalno i da se prihvata jer je to evropski.
Jedno je problem nedostatka parking mesta, drugo je bahata voznja koja se ne kaznjava.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.92.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:20 - pre 167 meseci
naravno da ne treba da bude normalno, ali je svakako uobičajeno, i nije baš neki događaj a ni povod za frapiranje.
Ja nikad nisam nikog blokirao i uvek vodim računa kako stajem, ali su zato mene blokirali x puta. Jedno tako da sam se isparkiravao SAT vremena napred nazad jer nisam mogao da nađem vlasnika bahato parkirane Alfe nigde.
A tražio sam ga pola sata po lokalnim prodavnicama i kafićima...

Poenta je da u svakom velikom gradu koji ima više automobila nego što ima parking mesta postoji dobra šansa da se ovakve stvari redovno dešavaju, a i dešavaju se. Čim je veliki grad u pitanju tu je uvek i gomila bezobzirnih ljudi koji ne vode računa o drugima oko sebe. To je tako ''normalno''
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:28 - pre 167 meseci
Nije problem da te neka budala blokira.
Desi se.

Meni je licno problem da lik koji radi na parking servisu nema nikakvu odgovornost za funkcionisanje parkinga.
Ne mora on licno da sklanja, ali ipak neka pozove policiju.

On brine jedino da se jedna strana (u ovom slucaju parking servis) namiri kroz naplatu, dok je druga strana prepustena sama sebi.
Ok da vozac pozove sam policiju kad nema nikog iz parking servisa, ali da on odhebe tebe kao nije njegov problem - to ne kontam.

 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:38 - pre 167 meseci
Citat:
Isak666: Meni je licno problem da lik koji radi na parking servisu nema nikakvu odgovornost za funkcionisanje parkinga.
Ne mora on licno da sklanja, ali ipak neka pozove policiju.

Pa naravno da nema. On je samo radnik u toj firmi, i nema nikakva prava. I nije njegov auto blokiran pa da on zove pauka. Nego onaj kome smeta neka to uradi. Kao sto je receno, pauk samo usluzno nosi, i naplacuje to. Ne moze nista da uradi bez policije, ili komunalca.

Ja sam pauka par puta zvao, i uvek su dosli. Ali...kod mene ima jedna poznata kafana, i pozovem pauka, naravno predstavim se, stignu oni sa tri kamiona. Kad su videli sta treba da nose, samo su produzili. Ja kao "alo bre, gde cete"? "Imamo hitan poziv". I odose. A oni mercedesi, Q7mice... svi ostadose na trotoaru. :D
 
Odgovor na temu

Paunic91
Voja Paunić
Badovinci, Srbija

Član broj: 259008
Poruke: 68

Sajt: Neam, ima neko da pozajmi..


+53 Profil

icon Re: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa25.06.2010. u 10:49 - pre 167 meseci
vili, u takvom lsucaju, jedino pomazu "last measures".. Necu da ih pominjem koje su da ne dobijem ban sa foruma.. Ne brinite se, nista nasilno... bar ne preterano nasilno..
Da je praistorijski Bil Gejts pronasao vatru sigurno bi nam naplacivao po upaljenoj
grancici
uz sve vrste paketa: uzarak, plamicak, buktinja i sl:)
-----------------------------------------------------
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe
together....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahato ponasanje vozaca i radnika Parking Servisa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8368 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.