Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!

elitemadzone.org :: MadZone :: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!

[ Pregleda: 3391 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:02 - pre 169 meseci
Citat:
Srpske sponzoruše osnivaju nevladinu organizaciju?!

Srpske sponzoruše su se organizovale i na internet sajtu www.sponzoruse.info pokrenule inicijativu za osnivanje nevladine organizacije "Udruženje sponzoruša Srbije“ kako bi zaštitile svoja prava. Autor ovog sajta kaže da su sponzoruše "jedna od najugroženijih vrsta našeg društva i da ih treba staviti pod adekvatnu zaštitu“.
Početna strana sajta www.sponzoruse.info

Na sajtu se navodi da su upravo sponzoruše najveće žrtve fenomena svetske ekonomske krize koji je uzdrmao svet protekle godine.

"Mi smo prvo na šta su naši sponzori počeli da štede. Kada je trebalo da ih inspirišemo dobre smo bile, a sada kada je kriza prvo nama zavrću slavinu. Nekada je bila čast biti srpska sponzoruša. Mi smo bile sinonim za sladak život u kojem teku med i mleko. A pogledajte nas sad!“, piše na sajtu srpskih sponzoruša.


Pozivajući se na ustavom garantovano pravo na političko organizovanje svih građana www.sponzoruse.info pozivaju sve zainteresovane da se uključe u borbu za ostvarenje: prava na odštetu, na penziono i zdravstveno osiguranje, na ukidanje nelojalne konkurencije, pravo na povećavanje starosne granice, na više sponzora u isto vreme, na dokvalifikaciju kao i na mesto u Parlamentu.

Ova inicijativa nadovezuje se na aktuelnu javnu raspravu o Prednacrtu zakona o zanatstvu jer se nigde ne spominje njihov zanat. Traži se od predlagača Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja da u članu 9. Zakona o zanatstvu doda zanimanje: Sponzoruša.

U slučaju da predlog bude podržan u Parlamentu svaki poslanik će imati pravo na besplatne usluge sponzoruša. Udruženje Sponzoruša Srbije želi da postane punopravni član Zanatske komore.

Voleli bismo da nam se javi neka prava sponzoruša i potvrdi verodostojnost i ozbiljnost ovih zahteva.


http://www.vesti-online.com/Ve...snivaju-nevladinu-organizaciju

Ljudi, sta dalje reci

Aaaaaahahahahaha

Nego ovo za parlament ima smisla i mozda upali, uzimajuci u obzir kakav kadar tamo sedi. Mozda bi dobra ideja bila da se, generalno u zakonu, termin poslanik zameni sa terminom sponzorusha - posto sto je on siri i verno opisuje vrstu i nacin usluge koja se pruza u oba slucaja (a zavisi od sponzora)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:08 - pre 169 meseci
s obzirom da, verovatno, 80% muske populacije ucesnika u vladi (i drugim drzavnim vrhovnim telima) ima svoju sponzorusu, lepo ce one omastiti brk
bice to najprofitabilnija nvo

Citat:
Traži se od predlagača Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja da u članu 9. Zakona o zanatstvu doda zanimanje: Sponzoruša.

mr.dr. sponzorusa
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:10 - pre 169 meseci
Citat:
mr.dr. sponzorusa

Profesionalno usavrshavanje: splavovi... :)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:11 - pre 169 meseci
i zadnje sediste sluzbenog vozila

usmerenja: gutacica i pljuvacica, kao i oba
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:14 - pre 169 meseci
Adresa NVO sa nji'ovog site-a: Silikonska dolina bb :)
Neko se, nadam se, dobro zeza - al' zalosno je sto mi se to cini kao veoma mogucim u Srbiji...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:24 - pre 169 meseci
Citat:


Stop za nelojalnu konkurenciju
Veliki problem u našoj delatnosti je nelojalna konkurencija u vidu takozvanih poštenih domaćica. Pokrećemo medijsku kampanju koja ima cilj da ukaže muževima da paze na svoje žene. Savremena supruga hoće, što bi narodna poslovica rekla, i jare i pare. Domaćice prodaju finoću, a nama uzimaju klijente.
Tome se mora stati na put.


ahahaha,neko se dobro sprda :D
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 16:37 - pre 169 meseci
Slavko Vidakovic ?
 
Odgovor na temu

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
*.36.broadband2.iol.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 20:28 - pre 169 meseci
Od kada je u Srbiji prostitucija legalizovana?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!19.05.2010. u 20:40 - pre 169 meseci
Verovatno od kada postoji pojam Srbija :-)

Samo, ne moze odma' da se plati, to je nelegalno - vec mora da se uvije u oblandu, da ne ispada da smo k'o neki tamo Tajland :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sad sam sve vid'o - Srpske sponzorushe NVO?!

[ Pregleda: 3391 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.